Aktív témák

  • zed01

    őstag

    Én A Symantec Endpoint Protectiont használom már hónapok óta. Hogy miért? Mert KÉNYELMES. Játszi könnyedséggel tudom blokkolni azokat az alkalmazásokat, amiket nem akarok kiengedni a b netre. Be lehet állítani az óránkénti frissítést. Persze maxmium heurisztikával használom, a Symantec nem a fals pozitív gyártásairól híres. Utána olvastam az angol nyelvű oldalkon a SEP jobb az ismertelern kártevők ellen (mivel nem a Nortont, hanem a Symantec antvírust tartalmazza), a Norton a szignatúra felismerése jobb. És én úgy vagyok vele hogyha a SEP a komoly vállaltoknak megfelel, akkor nekem is meg kell feleljen. Plusz mellé feltettem a Symantec BackUp Exet System Recovery2010-et, hogyí ne maradjak egyszem Symantec termékkel. Ebben az tetszik hogy a teljesen behalt rendszet is be lehet éleszteni a Recivery Diszkkel. Volt már már példa hogy úgy tönkretettem az MBR szektort hogy semmi nem indult. Semmi gond, be a Recovery diszk és visszaállítottam a rendszert. Összességében élegdedett vagyok a Symantec termékekkel, az Endpoint Protection esetében a felismerésre sem lehet panasz A Recovery meg már mentett meg újratelepítéstől.

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Aktív témák