Aktív témák

  • zed01

    őstag

    Na akkor szépen sorsában leírom mi történt velem ill. a gépemmel mostanság. Kezdődödött azzal hogy egy olyan oldalt nyitottam meg sandbox nélkül, ami után furcsácsat produkált a gép. Pl. Elvesztette a nagy nehezen megszerzett warez programok regisztrációiját, a játékaim nem indultak, sőt kiírta hogy a loaderrel beregisztrált windowsból csak 12 nap van hátra. Futattam a2, talált jól trójait. Igen, ám, mikor nem nyitotattam meg sem semmit megint jelezte az F-Secure hogy kártevőt blokkolt blkokkolt. úÚjre megnyitotottamaz a2 és már nhárom trojan dovloadert talált. Itt adtam fel! Újratelepítés! Alig hogy végzek, mondom kellene nekem a legújabb 2.10-es FairUse Wizerd, le is töltötöttem, csak azt nem vettem figyelembe hogy mindössze 260 KB-os (reggel volt, álmos voltam). Alig hogy elindítottam, elment a net. Bebootolok az Ubuntuturól van és net. Mondom mindez öt perc alatt, úgy hogy nem tartom magam kezdőnek. Nekem az a véleményem hogy a windows ALKALMATLAN a feladatára, mert ahol ilyen anomáliák vannak az nem érdemli meg az operációs rendszer nevet! Lehet a windows hívőknek hörögni, de nekik az lenne a kérdésem hogy linuxon miért nincsen ilyen gond, ráadásul rögtön kétszer egymás után? Én csak használni szeretném a számítógépemet minden veszély nélkül!

    [ Szerkesztve ]

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Aktív témák