Aktív témák

  • sznorbi2

    senior tag

    válasz polonic #27908 üzenetére

    Hát feldobtam a gépre a Defenx-et és szinte egy az egyben Outpost külcsíny!
    A telepítés után nem kell neki megadni a promóciós 4 hónapos kulcsot mert gyárilag 30 napos teljeskörű trial version a program és majd ráérünk megadni a kulcsot a 30 napos lejáratnál.
    Hihetetlen gyorsan feltelepül a gépre csak miután végzett a telepítéssel jó néhány percig frissíti az adatbázist.
    Újraindítás után hamar elindul a Windows és szinte teljesen észrevétlen a gépen.
    Memoból azért használ eleget( kb. ESS vagy az F-Secure Internet Security + 10-20 Mb) de azért nem olyan veszélyes!
    A feladatkezelőben az Outpost moduljait jeleníti meg.
    Akinek már ismerős az Agnitum egy vagy több terméke annak gyerekjáték a kezelése.
    Nyelvet mindössze ötöt találunk( Olasz, Angol, német, francia, spanyol).
    Beépített malware keresőt tartalmaz a vírusvédelmi program!
    Az e-mailt is ellenőrzi ami állítható, hogy a ki és a bejövőket ellenőrizze, vagy csak a bejövőt vagy kikapcsolva legyen az ellenőrzés.
    Ellenőrzéskor sem terheli a teljes mértékben az én 2.8 Ghz-s P4-essel ellátott gépemet.
    Ellenőrzés előtt beállítható, hogy mekkora az a fájl amit még ellenőrizzen le.
    Én ezt 5 Mb-re redukáltam.
    Már ellenőrzés közben is használtam a gépet böngészésre és letöltésre és teljesen akadozásmentesen működött minden. Ezért egy nagy :C
    Eddig igazán jól alakít a svájci bicska az Agnitum adatbázisával és külalakjával.
    A többit meg meglátjuk.

    To protect and serve!

Aktív témák