Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jucica

    csendes tag

    válasz ithomas #720 üzenetére

    Nem tudja valaki, hogy ha most rendelem meg az E5-ös lejátszót az Infopatikától, akkor megkapok hozzá minden tartozékot, ugye (pl: tokot is...) !? :U Nem tudom, mintha az rémlene, hogy valaki itt azt írta, hogy nem kapott hozzá!? :F :Y

  • Rolanddd

    tag

    válasz ithomas #720 üzenetére

    jaa :D én is arra a kivágottra gondoltam (érdekes is lenne a zsákjából irányítani...) nade ha rajta van a tok, akkor mikor tekered, az ujjad félig a tokon van kb, félig meg a tekerőn, így nem gyepálja annyira sztem.
    JA és ugy vélem a tokot meg a többi cuccot most is ugyanúgy adják hozzá, mert azok hozzá tartoznak. Nem gondolom hogy kispórolnák őket, sztem még a gyárból úgy mindenestől kerül ki... mondjuk én a sok extra közül csak a tokot, a nyakbaakasztót, meg a fehér fülhallgatót használom (annak egyenlő hosszúságúak a szárai, jobban szeretem mint a nyakakörétekerőset, de amugy tök jo hogy mindkétfélét adtak hozzá), a zsákot még soha nem használtam, a távirányítót se nagyon (heh, amugy ha kell valakinek, van egy eladó távirányítóm, mert én még tavaly vettem eBay-en, és kettőt adtak hozzá :)) azt a kábelt sem amivel mondjuk Discmanrol vagy akármiröl lehet felvenni (line-in), a kicsi USB-t sem (kis dugasz, ami a kábelt helyettesíti, de az inkább lap-tophoz jó, mert ha rádugod az mp3-mat, és úgy be az USB-be, és ha nem tudod kitámasztani valahová, akkor eléggé könnyen sérülhet, a saját súlyánál fogva... laptopnál letod tenni asztalra...) de a normál USB-kábelt sem, mer a fényképezőmhöz is ugyanolyan van, szal elég oda egy kábel is.

Új hozzászólás Aktív témák