Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz stangli #218 üzenetére

    Csak pár gondolatot.
    "Symbianról annyit, hogy pár éve olvastam, hogy a Nokia vezér hangyája arról nyilatkozott, hogy az Android gagyi, és a jövő a Symbiané, mert az emberek az egyénire törekednek... a többit már ismerjük, az Android maradt, Symbian eltűnt a Nokia kínálatából, és megjelent a Microsoft..." - az írásodból.

    Szerintem az egyéni alatt arra utalt, hogy sok gyártó hasonló készüléke és rendszere/Android/. Így a Symbian csak "egy" és most már egyéni is, főleg a legújabb készüléke. De jöhet még ide az IOS is, mert az is egyéni. A WP azért bukta, mert pl annak kinézetével sosem leszel egyéni, ami rettenetes unalmas és változtathatatlan. Az a rendszer mely korlátok közé szorít sosem lesz sikeres. A fejlesztők kérdése az más. Ők csak az új piacot nézik mindig, amit már nagyon belaktak ott már nehéz érvényesülni. De hiába fejlesztenek, ha nem lesz vásárlói réteg. Majd szépen átpártolnak Symbianra.:DDD Na ennyit a fizetett hirdetéshez.

    Mondjuk szerintem az Androidnak pár év múlva tényleg bukta lesz. A túlzott fejlődési iram vissza fog nyalni. De egyszer minden túlterjeszkedett birodalomra ez vár. Elég ha megnézzük az eddigi történelmet. :D

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák