Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz ViZion #791 üzenetére

    A BLR-1S-t visszaszereltem LRM-re a 4xLL + 4x SRM 6-ról (ez sem úgy muzsikált már, mint a csapatharcok idején, amikor a TDR-t nyertem: itt is variáltak vmit a hűtésen) és ott, először még fenn hagytam egy DHS-t, majd, amikor ezt a lábak jelentős gyengítésével együtt 3 LRM lőszerre cseréltem, akkor észrevehető volt még ez a változás is a hőháztartásban - de nagyon kellett a lőszer, mert az 1260 az kevés egy jó csatában.
    Ezzel, ha jó pályát és csapatot fogok ki egész mókás osztani a népet - csak meg ne lepjenek a kicsik - és itt nem nagyon számít a zsenge páncélzata a gépnek.

    A 3S-el egy utolsó próbát teszek: ketté osztom a 6 MPL-t és megnézem, úgy mit alkot - a 6 össztüze sem mindig pusztító hatású, a gyengus CT-jával meg nem állhatok percekig az ellenség előtt mert előbb fogyok el én, mint az, így ez már eleve egy nagyon necces húzás lesz - a hűtés terén. Annyit segítek rajta, hogy veszek neki egy MPL CD modult, hátha úgy mégis előnyére lehet növelni ezt az igen satnya sebzés/hőtermelés mutatót.

    A KTO-19 3xMPL + 4xSRM 4-el még mindig király: 110-el megy és akibe belepumpál pár másodperc alatt 200-at, az nem köszöni ezt meg! ;]

    [ Szerkesztve ]

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák