Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    Néhány napja utazok hazafelé IC-n. Amiről azt gondoltam eddig, hogy nem a legalja népek tömegközlekedési eszkösze. Mit látok? Egyik vagon több ablaka is meg van jó erősen karcolva, valami hülye firka van mindegyiken. Belülről. Hogy ezt én mennyire utálom! Nem teljesen MÁV téma, inkább valami vandalizmus topicban lenne a helye. Az ilyennek, aki ilyet csinál, jó nagy büntetést kéne kapnia, börtön a minimum! Tudva, hogy ezek a kocsik még vagy 20 évig nem lesznek cserélve. És ilyen utazóközönségnek érdemes egyáltalán valami jót venni? Mostanában nagy divat az ablakok karcolása. NAgyon ki tudok akadni az ilyen féreg emberektől, sajnos még nem kaptam rajta senkit, de az illetőnek jobb is :((( Vandalizmusért nyilvános megaláztatás járna, vagy mondjuk fél év kényszermunka!

    Mit lehetcsinálni egy megkarcolt ablakkal? Le lehet azt még polírozni? Tudom, csak néhány ilyen szemétláda féreg ember van, de engem ez nagyon dühít. ilyenkor úgy érzem, inkább ne is fejlesszen a máv, meg a bkv se, mert nem érdemeljük meg! Ráadásul tuti nem egyedül utaztak az IC-n, mindig sokan vannak, még hajnalban és este is. Hogyhogy nem szóltak rájuk, és nem akadályozták meg őket? :(((

    Mennyire lennének drágák a karcmentes üvegek? És persze a fesztékálló burkolatok/festékek?

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Új hozzászólás Aktív témák