Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Shirchy #3065 üzenetére

    Nem volt szó és nem is fogsz te magad űrcsatát vívni. A Tempest-en valóban nincsenek fegyverek. De azt semmi nem tiltja, hogy az új fajoknak ne legyenek felfegyverzett űrhajóik...a trailerben is angaran sikló(?) látható például, meg valszeg Kett hajókat támadnak valamivel.

    (#3077) CPT.Pirk

    Mármint mivel kapcsolatban mentek találgatások? Mert a hivatalos gépigényt már elég régóta tudjuk.

    (#3078) LeslieGasp

    Én pont fordítva gondolom. Utáltam mindig is, ha már a játék elején ki kellett választani egy kasztot, aztán később nem lehetett váltani. Azzal kellett leszenvedj 30+ órát amit az elején választottál, vagy kezdhetted félúton a játékot újra, ha éppen rossz lóra sikerült tenni. Én 12-13 óra után dobtam egyszer Soldier meg Engineer kasztos karaktert is mert annyira nem jött be a sok Adept-ezés meg Vanguard-ozás után. Itt szerencsére nem lesz ilyen hülye megkötés. Alapvetően most is biotic leszek, de meglesz a lehetőség néha ha úgy tartja kedvem egy rövidebb időre "kikacsintani" más kasztok irányába is. Szóval szerintem ez a kasztmentesség egy nagyon jó döntés volt így látatlanban. Láttam már ellenérvet erre olyat, hogy "de legalább a fix kaszt egy indok volt arra hogy újra végigtold a játékot ha mindent ki akartál próbálni". Hát már akinek...emiatt én sosem indítottam új végigjátszást.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák