Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Kidus #766 üzenetére

    Mirandán nem csodálkozom. Én nagyon szívesen küldtem őt el Tali kedvéért, miután elmondta, hogy őt az apja DNS-éből kiindulva tervezték meg, és férfinak szánták, csak nőre sikeredett. Már a játék eleje óta figyeltem, hogy bizonyos szögből szép nőies, más szögekből viszont kimondottan férfias (vagy inkább kisfiús, vagy olyan Jacksonos) arcvonásokat mutat. És ez után a beszélgetés után már férfiként kezeltem. (Egy férfi, akinek látszólag női teste van, és nőnek hiszi magát. Na meg hát "uglilotyó" -> ez volt Jack egyetlen értelmes meglátása a játék során, de ezt jól levágta fél percen belül. :DDD)

    Thant pedig neem, nem lehet. És ne is mondj ilyet, mert DAO-ban is tök ideges lettem, mikor a hím nemű elf rányomult a hím nemű nemesemberemre. Legalább is én vele is sokat beszélgettem (ahogy mindenkivel igyekeztem egész addig, míg el nem fogytak a közös témák, és mindenki lojális volt a végére...), de nem jött szóba semmi trans-race-trans-sex dolog, csak haverok voltunk.

    Te pl. beszélgettél EDI-vel és Joker-el az omega4 relé megugrása előtt? (Illetve gondolom az előzményeket is végig kellett pörgetni hogy azt halld) Erről valami vélemény? Én nem tudom mit gondoljak, jó lenne még egy nézőpont. :))

    És nem unalmas 3x végigtolni ilyen gyorsan. Mikor befejeztem, viszketett a tenyerem, hogy a héten még ráérnék, de hamar megdumáltam magam azzal, hogy ráér nyáron is, mert uncsi lenne rögtön végigdarálni mindent. (Még ha a főbb küldetéseken más válaszopciókat lőnék is, de ugyan úgy kéne körbejárni a galaxist...)
    És ja, nekem is inkább 3 karakter kéne, a paragon_John és renegate_Jane mellé kéne még egy János_John, vagyis mindent úgy csinálni, ahogy én tenném. (Csak első ízben fontosabb, hogy ne maradjak le semmiről.) :DDD
    Az első részt újra lehet kezdeni úgy, hogy a külsőmet mentésből inportálom, vagy újra össze kéne raknom? Ha csak ezt a karaktermentés filet teszem a mappába, lesz folytatás gomb üres kampányba?

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák