Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    SPILER
    Azért kicsit lelombozó, hogy mindig szeretnek összevágni a dolgok 1-2 év átfutásban. Pl. a 2009-es Star Trek részben is sötét anyagot dobtak a nap magjába, és az időugró bányászhajó is hasonlít egy picit a gyűjtőkére (bá itt még nem tudom mit hoznak ki ebből a sötét anyag témából). Jó, hát mostanság ez a divat, csak kicsit olyan, mint mikor 5x adják el ugyan azt.
    Gondolom a 2. helyre pályázik a két "Classified" csapattag, ami a honlapos leírásban van. Na most találtam egy upgrade-et geth páncélokhoz (nem geth technológia humanoid páncélhoz, geth páncél...). Ez most komoly? Jön majd egy geth, aki kiszakad a kaptártudatból, és úgy dönt, hogy a "népe" ellen fordul? Vagy Talinak sikerül meghekkelnie egyet az apja kutatásai nyomán? :DDD

    De inkább nem merengek többet, majd kiderül. De végül is jó játék lett ez. Riogattak itt páran 20-30 óra játékidővel, de én saccra ezzel a résszel is elleszek majdnem annyit, mint az elsővel.

    (#335) Xelo - Az első 4 szó után úgy döntöttem inkább mégsem olvasom tovább. :DD

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák