Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Shadowbull #131 üzenetére

    Nem működik. A háttérben valaki elkezd mindig motyogni. Elkezdenek párhuzamosan egymással beszélgetni. Egyre halkabban beszélgetnek. És még visszhangzik is, ha nem idelális a technika. Mindig elfelejtik, hogy jelentkezzenek, a távol lévők jelentkezését nem veszik észre, mikor belelovallják magukat a mondókába. Ha a nagy vezér beszédet mond és mindenki hallgatja, az működik.

    Ha mindenki egyesével van online, akkor működik a jelentkezés és nincs hangzavar.
    Ha mindenki személyesen van, akkor működik a párhuzamos pusmogás és motyogás.

    Amkor olyan csapatban dolgoztam, ahol fele csapat személyesen, fele távolról volt, akkor úgy működött, hogy a wework irodaházban minden személyesen jelenlévő beült külön kis fülkébe és ők is online csatlakoztak be. Váltottuk egymást hetente, hogy ki van személyesen és ki van távolról online. De erre máshol általában nincs elég ilyen fülke.

    #134 blackrulz:
    az érdekel, hogy van -e autó. Amíg tart a gari, addig a gyári megoldásokat kell tartani, vagy bukta. A biztosító is gyári megoldásokat céloz, mert a kókány értékrontó. Ha gtk, akkor is egy garis autó értékesebb, mint egy öreg, gari nélküli. A régi autónál úgy gtk a biztosított autó, hogy abból nem veszel másik autót szerintem, hanem buksz rajta. Ezért lehet kókány javítást választol. De valóban kicsit összemostam, hogy törés vagy más hiba miatt gtk. Törésnél a gyártói megoldás alapból jó eséllyel gtk új kocsinál is, csak lehet anyagilag kevésbé bukta, bár lehet ez is országfüggő. De valóban tévedhetek ebben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák