Új hozzászólás Aktív témák

  • blinthun

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem tudom ki játszik Blizzardos játékokkal Linux alatt, de azért megpróbálok itt is segítséget kérni!
    2016 novemberje óta használok Manjarot és a Battle.net kliens Wine-al mindig tökéletesen futott.
    Most, valamelyik Manjaro frissítés után viszont nem működik 100%-osan a kliens. Pont a legfontosabbat a játék listát nem tölti be, így aztán patchelni sem tudja őket.
    A"Loading account information" felíratnál megakad, és tovább nem tölt be.

    Próbáltam:
    Wine 1.9, 2.0, 2.2, 2.4 -el
    Töröltem a wine prefixeket
    Töröltem a battle.net klienst és újratelepítettem.
    Próbáltam különböző Wine toolokkal: PlayOnLinux, Lutris, CrossOver Office

    Akárhogy próbáltam futtatni, mindig elakadt a "Loading account information" -nél.
    Mivel korábban működött, és több korábbi Wine verziót is kipróbáltam, csak arra tudok gondolni, hogy egy mostanában frissített csomag okozza a gondot.
    De mivel több száz is frissült, ki tudja melyik lehet az...

    Szóval a kérdésem:
    Aki használja a battle.net klienst, naprakész Manjaróban, annak működik rendesen?

    Mindenesetre mutatok egy wine logot is, hátha ti láttok benne a hibára utaló jelet, mert én sajna nem :)
    http://pastebin.com/Wu9HNbjT

    Illetve még egy kérdés, ha minden kötél szakadna:
    Nem lehet valahogy visszaállni egy korábbi kiadásra? Persze újratelepítés nélkül.
    Mondjuk egy január körülire. Mert akkor egyesével feltenném a frissítéseket, megtudni melyik csomag a ludas :)

Új hozzászólás Aktív témák