Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cirmi79

    újonc

    válasz cleansy #1371 üzenetére

    Kedves Cleansy!
    Én nem bántam meg, hogy nem altattak, de nekem ugye csak egyik oldalon volt mandulám és elég jó orvos kezei közé kerültem. Akit altattak mellettem 2 szobatársamat, nekik éjjel hányingerük volt (szerencsére nem hánytak, de van aki hány az altatástól - egyén függő). Pozitivum volt az is, hogy nem kaptam utána infúziót, akiket altattak, azok kapták estig és nem tudtak kimenni a vécére, csak ha hívták a nővért, aki kiszedte az infúziós cuccot és kikisérte őket, kisérettel vécére menni, hát én biztos nem tudnék úgy produkálni. Azért kisérték ki, mert szédült az altatótól. Lehet, hogy én könnyen beszélek, mivel csak egyik oldalon matattak a számban, és mindenki másképp éli meg az ébren műtétet és az altatást. Én nem bántam meg, hogy nem altattak a kellemetlenségek ellenére. Ne félj tőle, nekem a fog gyökérkezelése sokkal jobban fájt. Ha választani kellene, hogy mandula műtét mégegyszer, vagy gyökérkezelés, inkább a mandula műtétet választanám. Ne félj a műtéttől, meglátod utána csak jobb lesz. Én műtét közben semmi fájdalmat nem éreztem, utána is csak napi 2 Cataflam kellett: reggel és este, de nem volt olyan elviselhetetlen a fájdalom anélkül sem. Mielőbb legyél túl rajta, meglátod, utána te is azt mondod, hogy nem is volt olyan vészes. A bevérzéstől én is féltem, de szerintem, ha vigyázol magadra és mindent betartassz, akkor nem lesz baj, nekem sem volt. És fontos, hogy jó orvost válassz. Tényleg nem vészes műtét!

Új hozzászólás Aktív témák