Új hozzászólás Aktív témák

  • Hajnika08

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nekem kedden vették ki a torokmandulámat. 19éves vagyok. Kiskoromban is sokszor mondta a háziorvos h azt onnan ki kéne venni de anyu nem engedte :D mondjuk ha tudom mivel jár ez a műtét akkor énse biztos h ilyen könnyen belementem volna :S A műtét altatással zajlott,és nekem az ébredés elég kellemetlen volt.A nyelvem hatalmas dudor keletkezett és sebek vannak a számban. Hát a kórházban eltöltött nap nem volt valami jó ugyanis a jobb mandulám helye bevérzett,majd később vért hánytam. Másnap éhen haltam mikor kihozták a reggelit úgy megörültem,persze megszívtam mint a torkosborz ugyanis egy kicsivel több mint fél zsemlét tudtam megenni egy kis tejföllel,azt is szenvedések közepette.:( Hazafele persze megkaptam a jólmegérdemelt fagyi adagomat ami ugyan csak 3gombócból állt nekem eltartott reggeltől délutánig :DD Ma az 5.napon vagyok ez (a műtét napját leszámítva) a legrosszabb talán. Egész nap fáj a torkom. Jaa..ugyanis a nyirokcsomóm bedagadt a jobb oldalon..ilyen nektek is van/volt?? A nyelés kegyetlen rossz...
    A Cataflam nekem is nagyon nagy cimbim lett :DD a Flector annyira nem mert rossz az íze. Kérek-szépen valami biztatást h ezután már csak jobb lehet :D mert eddig kikúrt szar. :S am aki előtte áll én azt mondom ha muszáj akkor ki kell venni valahogy biztos túl lehet élni csak még én nem dolgoztam ki a megfelelő technikát ;)

Új hozzászólás Aktív témák