Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogárka17

    csendes tag

    Sziasztok!
    Túlvagyok rajta...elég hosszú sztori de leirom...hátha érdekel valakit..
    Szal a mütét napja december harmadika volt...reggel 8ra ottvoltunk de persze mi csak 10 körül kaptunk ágyat...aztán megkaptam azt a nyugtatót amitől én aludtam...mert eltolodott közbe a mütétem...azthiszem 1óra körül bevittek és egy negyed óra alatt tulvoltam rajta...az altatásból rossz volt az ébredés...ráadásul mikor teljesen magamnál voltam észrevettem hogy beleégettek az ajkamba nem is kicsit....mert állitolag olyan nagy volt a mandulám hogy ahogy vették ki és égették volna ugy hozzáértek:S ébredés után mikor már teljesen magamnál voltam megkellett innom feloldott cataflam-ot....uh...na..ugyéreztem mintha pengékkel vágdosták volna a torkom...aztán elaludtam...este már sirva kellett könyörögnöm fájdalomcsillapitoért mire a növér annyit mondott..."van jobb dolgom is"....estig csak fél litert sikerült meginnom..ezért infuziot kaptam....reggel ébredéskor észrevettem hogy vérzik és kimentem szolni a nővérnek hogy mivan erre persze megint kiakadt..(az lett volna a dolga h keltsen oránként de nemkeltett.......).aztán hivott egy orvost....ellátták és elállt a vérzés...ez nyugisabb nap volt...de azért 6oránként kellett a gyogyszer...
    péntek fél1kor ismét bevérzett...de annyira hogy altattak és mütöttek...szószerint ömlött a vér a torkomból...sokat le is nyeltem ...aztán persze ki is hánytam...hiába volt benn 3 orvos 2 nővér meg 1 mütös nemtudtak mit csinálni én meg ott véreztem...aztán az egyik orvosnak sikerült egy csipesz szerüséggel elkapnia az egik eret ami nagon vérzett...sok vért vesztettem...alig voltam magamnál kb...fáztam meg ienek...és a csipesz ha egy kicsit is elmozdult hánytam...persze közben máshonnan is véreztem...aztán igy vittek a mütöbe....altatás...aztán égették...meg a gyomromból is leszivták a vért...
    az ébredés megint rossz volt az altatásból.... a hétvége nyugiis volt...fájt de tullehetett élni....a nővérek bunkók voltak..kajak utált az összes....a korház meg nagyon koszos.....pf
    aztán eljött a kedd...negyed6 megint vérzek....szoltam a nővérnek és probálták ellátni de annyira lenn vérzett h nem fért hozzá...megint sok vérveszteség...mütö...stb....jah de persze ugy hogy negyed6tól 6ig lefektettek az ágyamra odaraktak egy tálat mellém h odacsurgassam a vérem....és ott feküdtem és véreztem mire 6kor bevittek...1órás mütét kb...összevarták msot és megint kiszivták a gyomromból a vért....
    aztán addig nem engedtek haza amig nagyjából meg nem gyógyult....12nap korház után most itthon vagyok és ma voltam kontrollon...(.azt mondta az orvos h 1 százalékban fordul ien elő....rajta is volt a betegtájékoztatón....)
    szépen gyogyul...a varrat még megvan...kicsit fáj is a torkom meg a fülem de már jol birom fájdalomcsillapito nélkül is....
    a korház az meg áh....a takarito is ilyet szol mikor hozták az ebédet...(a bevérzéses mütét után) hogy "mivan leszakadt a lábad hogy nemtudsz kijönni érte...." pff...
    a majdnem 2hét alatt 2x volt "takaritás" ami annyiból áálltt hogy vmi koszos ragados vizzel felmosott....vagy vmi olyasmi és annyi...;)
    Hát ennyi...nem irok konkrét korház nevet de igy ismerősök körében SENKINEK sem ajánlom az biztos!!!
    Remélem más nem jár igy..:) Jobbulás...és boldog karit mindenkinek:)
    szijasztok

    Bogárka17

Új hozzászólás Aktív témák