Új hozzászólás Aktív témák

  • irish luck

    csendes tag

    Sziasztok Sorstársak!

    Januárban megyek mandulaműtétre, igyekszem már most lelkiekben felkészülni rá. Olvastam itt már mindenfélét, volt aki nagyon szenvedett, volt aki kevésbé. Nagymamám taktikája (42 évesen műtötték) a napi 3-4 liter tea volt, amit rögtön elkezdett inni, amint kitolták a műtőből.:) Nem is fájt neki nagyon, 1 hét után szinte teljesen rendben volt, pedig neki gyulladtan vették ki. Szóval remélem nem esik olyan messze az alma a nagymama fájától, és én is könnyen viselem majd.:) (Meg én csak 22 vagyok jelenleg.)

    Nekem hajhullás miatt kell kivenni, 4 db 3-4 érményi kopasz volt van a fejemen, ami nem túl felemelő érzés így nőként. Állitólag ha kiveszik a mandulámat, rendbejön. Olyan nagyon komoly gondom sose volt vele, évente 2-3 alkalommal begyulladt, de antibiotikummal 1 hét alatt rendbejöttem. Most kivizsgáltattam fül-orr-gégésszel (oda küldött a bőrgyógyász), a doki azt mondta, hogy kb gyerekkorom óta lehet elhalva a mandulám, és igazából csak két hatalmas góc van a torkomban. Tök jó, hogy ezt soha egyetlen doki nem vette észre...

    A kérdésem viszont tényleg arra irányulna, hogy akiknek hajhullás miatt vették ki a mandulákat, azoknál történt változás? Konkrétan: visszanőtt a haj? Nem szeretnék így maradni...Bár nem olyan feltűnő helyen vannak, de azért nem olyan egyszerű mindig mindegyiket eltakargatni...:(
    Ja, és a biztatásokat is szívesen fogadom ,mert azért eléggé be vagyok tojva...

    Amúgy minden műtét előtt állónak sok erőt hozzá, akik meg utána vannak, azoknak mielőbbi jobbulást!:)

    If you are lucky enough to be irish, you are lucky enough.

Új hozzászólás Aktív témák