Új hozzászólás Aktív témák

  • Pokolfajzat4

    csendes tag

    válasz Nyeszter #374 üzenetére

    Nos, sejtettem, h vki előbb-utóbb kiforgatja a szavaim. Kedves Nyeszter! Én egy szóval nem mondtam, h virtuskodjon bárki is, és csinálja ébren. Csak aki kiváncsi a műveletre és nem akar várólistán lenni.

    " sztem egy olyan nem volt, aki azt mondta rosszabb volt altatásban, mint helyi érzéstelenítéssel"

    Ki tudja összehasonlítani őket a betegek közül és véleményt alkotni? Egy ember egyfélét csinált végig, tehát értelmetlen a kijelentés. Megint csak azt tudom mondani: végig kell kérdezni az orvosokat, és tőlük megtudni mi az előnye, mi a hátránya az egyiknek, mi a másiknak. Ha pl. ébren csinálod nem terheled meg a szíved az altatással, nem kell félned, hogy utána hányni fogsz, nem kell akár heteket várólistán tölteni a gyerekbetegeket előreengedve stb. Ja és írtam korábban: nőnek nem ajánlott ébren. De aki akar kérhet nyugtatót is, a kórháznak ezzel is szolgálnia kell.
    Altásnak is megvannak az előnyei, legfőképp, h semmit nem tudsz arról, mit művelnek veled és a kórháznak KÖTELESSÉGE felajánlani a választást. Kinek mi a jó.

Új hozzászólás Aktív témák