Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz D1Rect #261 üzenetére

    Nekem eléggé bejött a deck. Constructed eventen szépen lehet plusszosan menni vele. Talán egy nagyon rossz sorozatom volt, 4-5 0-2 wines eredménnyel, de két 7 win között, az átlag valahol 4 körül van. Ez a std Bo1 deckem:
    4 Steam Vents
    6 Mountain
    7 Island
    4 Opt
    4 Sulfur Falls

    4 Chart a Course
    4 Radical Idea
    4 Shock
    1 Maximize Velocity
    3 Lava Coil
    4 Tormenting Voice
    1 Beacon Bolt

    4 Arclight Phoenix
    4 Goblin Electromancer
    2 Enigma Drake
    4 Crackling Drake

    Ezzel szépen lehet pörgetni a meccseket. Totál lényegre törő deck. Monored és WW ellen nehéz az élet(de nem reménytelen), Jeskai control esetén meg kb 4 kör után tudod van-e értelme szenvedni. Golgari-t durván kivégzi, ahogy a legtöbb átlag pakli ellen is nagyon erős.

    Összeraktam egy másik verziót is. Ez lassabb, kevesebb deck pörgetés van benne, de alapvetően izgalmasabb lista:
    1 Drowned Catacomb
    4 Steam Vents
    4 Sulfur Falls
    5 Mountain
    7 Island

    2 Goblin Electromancer
    4 Crackling Drake
    2 Enigma Drake
    4 Arclight Phoenix
    1 Murmuring Mystic
    1 Niv-Mizzet, Parun

    4 Opt
    3 Radical Idea
    1 Dive Down
    1 The Mirari Conjecture
    4 Shock
    3 Lava Coil
    2 Tormenting Voice
    4 Chart a Course
    2 Discovery // Dispersal
    1 Beacon Bolt

    Ha Mirari lent marad, akkor az gyönyörű tud lenni, egy electromancerrel szinte biztos azonnali győzelem, a dive down meg annyira jól tud jönni, hogy már agyaltam, hogy a main deckbe is beférhetne. Egyelőre ezzel a deckel rossabbak az eredményeim, de erős a gyanúm, hogy ez már inkább Bo3-ra lenne jó, némi gyorsítással a sideboardon.

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák