Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz ldave #1331 üzenetére

    Feltelepítettem ma, belenéztem. Végig toltam a tutorialt és játszottam néhány gép elleni meccset a gyári zöld paklival, ahol gömböket lehet nyerni. Nyertem négyet plusz 1500 pénzt, aztán belenéztem ebbe a cuccparádéba, amit linkeltél. Itt az első, aki szintén zölddel volt, el is vert. Hozta ki sorra ezeket a legendary planeswalker-eket, akiket azt sem tudom, honnét lehet szerezni (nyertem korábban négy gömböt, azokért kaptam néhány lapot a fába illesztve, de nincs már több foglalat benne). Azt gondoltam, ezek a planeswalkerek is részt vesznek a csatában, meg hogy csak egy lehet belőlük egyszerre. Hát nem... Mivel az eredeti Magic-ben nem voltak ezek, így azt sem tudom, ki lehet-e ezeket iktatni egyáltalán.

    Eléggé vegyesek az első benyomásaim. Rengeteg cukormázt öntöttek az alapjátékra, most még azt sem tudom a neontengerből kiolvasni, mi micsoda. A meccsek rohadt lassúak. Két gépi meccs és a fenti egyetlen emberes meccs majdnem elvitt ötven percet. Ezek a színes-szagos animációk nekem már sok, hozzászoktam a Microprose-változat tisztaságához és gördülékenységéhez. Első blikkre nekem az a benyomásom, hogy a pénznek több szerepe van a játékban, mint a tényleges stratégiának. A Heroes-t nem cserélném le érte, de fogok még menni benne, ha nem fogom rá az időt sajnálni.

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák