Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Majika

    csendes tag

    Üdv Guruk!

    Nem sallangozom az előzményeket, a lényeg, hogy vagy 3-4 hete folyton a hackintost tanulmányozom, de még mindig nem értek belőle semmit. Csak ebben a topikban is több, mint 22000 hozzászólás van, értelemszerű, hogy nem olvastam el mindent. :B
    Segítséget kérek - egyszerűen nem találom az alapokat!
    Azt kiderítettem, hogy a gépem kompatibilis az OsX-el, de már vagy 8 DVD-t kiírtam, és abból kizárólag 1 hajlandó telepíteni, de a telepítéskor a képernyő olvashatatlan. Több azt teszi, hogy amint bejön..ne a fehér háttér, azonnal újraindul a gépem, és v, x, f, stb kapcsolókkal is olyan gyors, h nem tudom, miért. No meg persze kernel panic féle is van :)
    Először talán azzal kéne tisztába jönnöm, hogy az alverziók közt van-e különbség, vagy azok csak update-ok? Példa: 10.5.1 és a 10.5.x ugyanarra a hardverre való, csak a programok többek az újabbakban?
    Másik: wiki-n fenn van az összes verzió, és a JaS 10.4.8 -ra írta, hogy működik az én konfigommal, de kernel panic! Hol tudom kideríteni, hogy az én procimhoz végül is melyik rendszert lehet telepíteni? Vagy nekem kell összeakaszthatnom egy telepítő-t kernelből és kext-ekből??
    Illetve lehet-e kext-et a telepítő DVD-be tenni, hogy esetleg már install közben felismerje a videokártyám?

    A gépem: DELL Latitude D505
    Konfig:

    Mobile Intel Pentium M 725, 600MHz (6x100)
    alias: Dothan
    CPU Stepping: B1
    Engineering Sample No
    SSE, SSE2

    Intel Montara-GM+ i855GME

    512MB PC2700 DDR SDRAM

    Phoenix Bios

    Intel Extreme Graphics 2
    82852GM/82855GM

    Intel 82801DBM ICH4-M - AC'97 Audio

    Köszönöm türelmeteket és a válaszokat!

  • Majika

    csendes tag

    válasz Majika #22781 üzenetére

    Hali.

    A hozzászólásomra senki nem tud segíteni?
    Csináltam egy képet arról, hogy néz ki a setup, ha végre eljutok idáig...

Új hozzászólás Aktív témák