Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz sad_Vamp #29093 üzenetére

    Akkor nézz körül a 380asaok között. Windowson fullhdban minden ment vele maxon vagy kevés kompromisszummal, egyedül a Watch Dogs volt meghülyülve, de annak az AMD A10-7870k apummal volt baja, de az i5-5675cvel meghajtva már egyből hozta a stabil 60 FPS-t... A két 5000 radeon szerintem nem elég jó ötlet, mert azok is vonulnak ki erőteljesen.

    Ha ennyire gond a pénz, akkor addig IGP. Örültség ennyire régi kártyákra kiadni pénzt. Szerintem. PL egy z97 lap i5-5675c-vel. a GT3-as IGP talán tűrhető teljesítményt ad le, legalább addig, amíg megveszel egy jó kártyát. Az 5000esekkel sem leszel előrébb, egyszerűen öregek. Öcsémnek 5770 volt a gépében, és amiket én az A10 tűrhetően játszottam, ő elindítani is szenvedett, őrült mértékben melegedett, a hőátadó felületek el voltak már öregedve, stb.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • Chal

    addikt

    válasz sad_Vamp #29093 üzenetére

    NV esetén nem az Applen múlik a dolog, hanem az NV-n. Itt ugye hackintosh esetén nem hackelt meg pachelt driverekről van szó, hanem arról, hogy az NV a mai napig ad hivatalos támogatást és drivert a kártyáihoz, mert elég sokan használnak még régi Mac Pro-t, és abba több cég is gyárt pci-e-s GPU-t. Ugyanezt a drivert értelem szerűen lehet használni hackosx alatt is, next, next, finish jelleggű installal.

    Egy gondja van sajnos: nyilván nem ez nekik a fő fókusz, ezért a 10xx-es sorozat a mai napig nem támogatott :(

    Persze nem azt mondom hogy ne AMD-t vegyél, ha azt mondja a közös tudat hogy az FCPX-el sokkal jobb, akkor azt kell venni, nem kérdés. Viszont így kerek a történet :)

    Nekem inkább játékra és VR-re kell a GPU, és mivel az NV nekem szimpibb a fentiek miatt, ezért ha ma kéne döntenem, most is azt vennék, csak lehet hogy már egy 980-at.

Új hozzászólás Aktív témák