Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz #97246720 #27438 üzenetére

    Ez rendben is van, viszont az osx egy mezei laptopon soha nem fogja azt az elmenyt nyujtani neked mint egy macbook-on. Ezt tobbszor is leirtam mar ebben a forumban, ha hordozhato gepre akar az ember osx-et akkor igazabol nincs valasztasa, mert annyi kompromisszumot kell kotni egy pc-s geppel hogy az embernek elmegy a kedve az egesztol.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz #97246720 #27438 üzenetére

    Ez a fogyasztás mizéria... Csak akor érdemes vele foglalkozni, otthoni környezetben, ha vagy annyira csórót játszol, hogy az az évi 20 forint is számít, vagy 24/7 100%ékon pörgeted Paksot. :DD

    Elnézegetve a driveres részlegét a laposodnak, hát a fene se tudja. A WiFi talán működhet, van belőle egy pár lehetséges darab (Ralink, Qualcom, Broadcom, Realtek), az IGP és a proci viszont csak mókolással fog, szerintem. Ilyen darab azt hiszem nincs macban. (Majd a többiek megerősítenek, a mac speckóknak nem vagyok beavatott szakértője.) Audió, valószínűleg megincsak működésre bírható, de csak buherával, billentyűzet/tapipad kérdéses, Lan szintén buherás. Ez a lapos pont egy olyan darab, amit ha meg is lehet csinálni, akkor is rengeteg cumi lesz vele. Laposból is lehet olyat találni, ami eléggé kompatibilis az OSX-el, de mivel az OSX nem arra van felkészítve, hogy te bármilyen gépre felrakd, így ne várj semmi pozitívat előre. (egy másik dolog, hogy körültekintéssel és odafigyeléssel az OSX felmegy sima mezei PCre is, de ez nem az Apple akarata, hanem csak hozadéka a 2005ös PowerPC - Intel váltásnak.)
    Még itt érdemes körülnézned, hátha találsz infót a mostanidról, vagy találsz egy olyan lapost a HCL compatibility listákban, ami elérhető számodra. Ezeket a listákat hacklifelhasználók készítik, Applenek nincs hozzá köze.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák