Új hozzászólás Aktív témák

  • varsam

    őstag

    válasz geri005 #4988 üzenetére

    abban biztos lehetsz, hogy megvan a feelingje :) Fél éve használok hackintosh-t, és csak akkor megyek át winre, ha ezzel vmi baj van.

    Az a HCL elég szegényes szerintem, mostanság már szinte bármilyen hardverre fel lehet tolni osx-et.
    Már sokszor írtam insanelymac fórumot, ott sokkal több mindent meg lehet tudni, hogy az egyes hardverekhez mi kell h működjön, illetve google-vel kell keresgélni az adott hardverekre és az osx, osx86, hackintosh, mac... stb szavakra együtt. (de hadd én tanítsak meg mindenkit az internet használatára :D ) Mivel minden hardver más, és egy ember max 1-2 konfiguráción tudja kipróbálni az osx-et, ezért nehéz mindenkinek megmondani, hogy neki éppen pontosan mit kell feltenni, ahhoz hogy 100%-osan működő hackintosh-t kapjon. Azt mondanom sem kell, hogy ha valaki sikerrel jár valamilyen géppel, akkor az ossza meg másokkal is :)

    Most már azért itt a fórumban is elég sok dolgot lehet olvasni szerencsére, csak vissza kell olvasni.
    Ezen kívül netkas oldalán és sok hasznos dolog van, érdemes nézelődni ott is.
    kexts.com-on találtok sok kextet kategóriákra bontva + google :)

Új hozzászólás Aktív témák