Új hozzászólás Aktív témák

  • Reflax

    tag

    Üdv, szeretnék Virtual Boxból telepíteni egy MacOS-t. Nem tudom, hogy melyik lenne megfelelő, mivel egyik sem indul el már a virtuális gépben a telepítőben.

    A configom alábbb látható, lehet esetleg azzal lenne gond és a proci nem lenne támogatott? Mindent követtem a Machintoszone oldalról.
    Letöltöttem a High Sierra, Catalina, Mojave, Sierra és Maverickset is,. valamint AnyBurn-el ISO-t csináltam ha nem ISO-ban jött le a fájl. És semmire nem jutok tovább. Valamint a virtuális gép létrehozása és configolása után, még az indítás előtt a szokott kódot is beírtama mi ez lenne:
    Windows 10(MBR partíció, nincs UEFI tehát)

    cd "C:\Program Files\Oracle\VirtualBox\"
    VBoxManage.exe modifyvm "MacOS" --cpuidset 00000001 000106e5 00100800 0098e3fd bfebfbff
    VBoxManage setextradata "MacOS" "VBoxInternal/Devices/efi/0/Config/DmiSystemProduct" "iMac11,3"
    VBoxManage setextradata "MacOS" "VBoxInternal/Devices/efi/0/Config/DmiSystemVersion" "1.0"
    VBoxManage setextradata "MacOS" "VBoxInternal/Devices/efi/0/Config/DmiBoardProduct" "Iloveapple"
    VBoxManage setextradata "MacOS" "VBoxInternal/Devices/smc/0/Config/DeviceKey" "ourhardworkbythesewordsguardedpleasedontsteal(c)AppleComputerInc"
    VBoxManage setextradata "MacOS" "VBoxInternal/Devices/smc/0/Config/GetKeyFromRealSMC" 1

    [ Szerkesztve ]

    CPU: i7 950, VGA: GIGABYTE GTX 1650 Super 4GB OC, 14GB RAM, SSD: 250GB Samsung 860 EVO, HDD: 1TB WD Blue, 1TB WD Black. Motherboard: Super Micro X8SAX 3 channel, Ház: DeepCool Matrexx 55

Új hozzászólás Aktív témák