Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz rii #29834 üzenetére

    High Sierra ősszel jön... ha ezt tudtam volna én is 7700K-t veszek 6700K helyett... mert az újabb még olcsóbb is volt, hogy a fene egye meg :D
    [GTX 1060 Referencia kártya] a többi is itt van valahol. Általánosságban a sima, nem overclocked verziók szoktak jók lenni, meg a portok számának és típusának kell egyezni tudtommal. GigaByteokat szokták ajánlani TMx86-on.
    AMD-ből ugyanúgy rákeresel: "típus név" + "reference card". Ezeknél majd valószínűleg a VEGA-k lesznek támogatva. A mostaniak is mennek, de vagy boot2black vagy sleep problémák akadhatnak.

    De tőlem ne vegyél mindent 100%nak, mert én még csak szájkaratéjos vagyok, bizonyos témákról rengeteget olvastam, de ez első haklimat csak most fogom majd építeni (lassan jön össze a pénz az alkatrészekre sajnos :( )

    Amúgy még mindig várnék tapasztalatokat wifi+BT kártyával kapcs. amivel mennek az origi APPLE periférák. (valahogy úgy érzem, hogy mivel MBP-n kezdtem, a trackpad szükséges lesz a kényelmes irányításhoz)

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák