Új hozzászólás Aktív témák

  • a1200

    aktív tag

    Hali.
    Van valamilyen pörgősebb topik az OS X használatáról Inteles PC-n? Itt van, hogy 1 teljes napig nem ír senki, pl. tegnap is ez volt.

    Olvastam az itteni 1. és 2. üzit, de ezek még 2004-esek.
    Kéne lehetőleg még ma 1 most érvényes leírás, ami jól összefoglalja időrendben, hogy mit hogyan kell tennem, ha fel akarom rakni az Inteles gépemre az OS X Mountain Lion 10.8.3-at. Úgy tűnik ez a legújabb. Holnapig meg akarom csinálni.
    Semmit nem tudok az OS X-ről, csak amit itt az 1. és 2. üziben olvastam, úgyhogy kezdőknek szóló stílusban kéne leírni a folyamatot, minden részletet.
    Még nem szereztem OS X-et.

    A konfigom:
    P8H77-M, 8 GB DDR3 1600, i3 3225, Intel HD 4000 VGA (nincs külön VGA kártya, ezért vettem 4000-es CPU-t, és nem 2500-ast), USB egér, PS2 billzet, 80 GB SATA2 HDD (erre rakom fel próbaként, nem ez a mostani Win7 rendszer HDD-m), SATA2 sima DVD író, 17 collos CRT monitor 1152×864.

    Ha sikerül rendesen felraknom, akkor a használathoz, beállításokhoz, stb. majd átmegyek az OS X topikba, már ha megtalálom, mert akár a PH, akár az IT café fórum főoldalán keresek, semmi értelmes találat sem jön ki. Ez miért van? A fórumok->OS, alkalmazások részben sorban lapozgatva sem találok semmit. Nincs se kiemelt, se sima OS X topik?

Új hozzászólás Aktív témák