Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    válasz tlac #17741 üzenetére

    Csak az a baj ezzel a leírással is, ami a legtöbbel: feltételezik, hogy minden flottul megy.

    Én már kb. huszadik próbálkozáson vagyok túl, betű szerint betartottam az utasításokat, a videó infókat is végignéztem, végigcsináltam ezek alapján mindent és állíthatom: egyik sem műxik! Ugyanis egyik sem számol azzal, hogy hiba csúszik már az USB (ill. DVD) bootba és el sem jutsz pl. a Utility-ig.

    Ez pl. ezt írja:
    2. When Chameleon comes up press enter to boot OS X. The OS X installer should boot. Go to the utilities menu and click disk utility.

    Persze... berakom a pendrive-ot és pikk-pakk, máris a utility-nél vagyunk...hogyne. Sajnos nem így megy.

    Sehol nem találom leírva, hogy mi van olyankor, ha probléma adódik az USB-ről boot során.

    Itt egy leírás, aminek alapján csinálom jelenleg (de kezdek már ezzel is felhagyni, mert idegbajt kapok) a ML telepítését. Ez az első és eddig egyetlen, amiben kifejezetten gondolnak arra, hogy leírják, mit tegyél hiba esetén (és egyszerű is mellesleg). Más kérdés, hogy rajtam ez nem segített.

    Mind a procim, mind az alaplapom, mind a VGA-m támogatott a ML-ban, mégsem bírom felrakni... :( Ennek már csakis az én bénázásom lehet az oka... :O

Új hozzászólás Aktív témák