Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz P3TR!CK #12455 üzenetére

    Akkor felteszem őket:
    1. Ez alapján próbálom feltenni a WUSB600N WiFi adaptert. A drivert feltettem, ott tartok, hogy megnyitnám azt amit ír jegyzettömben, de nem engedi menteni, mert nincs hozzá jogosultságom. Hogy adhatnék magamnak jogosultságot?
    2. Azt írja a rendszerinformációk alatt, hogy Core 2 Solo és hogy egy mag. Holott Core 2 Duo processzorom van két maggal. Mit lehetne tenni ez ügyben (nem a legfontosabb, mert így is szépen fut) :))
    3. Az alaplapi hangkártyát nem látja (ASUS P5KPL-AM SE), emiatt nincs hang. Hogy varázsolhatnám rá?
    4. Jó lenne azért, ha lenne ethernet kártyám is, ha kellene a vezetékes net.
    5. A rendszert hogy frissíthetném, hogy a legújabb legyen és utána működjön is? (iCloud és magyar iTunes miatt)
    6. Amint írtam a kiválasztásnál ez a kép fogad, elég ronda az a színes csík, ami miatt nem lehet látni a partíciók nevét. Hogy lehetne megszüntetni.

    7. Ha kiválasztottam a liont, akkor először egy órmótlan nagy alma logó fogad (gondolom 800x600), aztán pár pillanat és jó lesz. Hogy lehetne beállítani, hogy először is szépen fusson... :B

    Köszönöm a segítségedet!

    Illetve a választó képernyőnek nem lehet valamilyen más kinézetet adni? :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák