Aktív témák

  • Militár

    csendes tag

    Csak jelezni szeretném, hogy szinte 100 %, hogy fájlcserélőn feküdt meg a júzer (lúzer?). Nem ilyen miatt csappant meg mostanság a magyar hubok száma véletlenül?!
    Aki Dc-zik, az biztosan emlékszik olyan banokra, hogy ''túl sok keresést észleltünk a......... IP-ről, nick ismeretlen'' (vagy vmi hasonlatos).
    Szvsz. ez is kutakodásra utalhat...
    Van egy olyan progi, ami lepattintja azokat a lekéréseket egy fájlcserélő esetén, amikkel kiderükne a megosztás. Asszem a Peer Gardien névre hallgat, de nem vagyok benne biztos.
    Lényeg, hogy van benne egy lista olyan IP-kről, amelek jogvédő szervezetekhez tartoznak/hatnak.
    Ha valaki úgy les be a gépemre, hogy a megosztásom látja, akkor bukta van, mivel én magam jelölöm ki, mit teszek bele.
    Még egy észrevétel...
    Az utóbbi idők nagy rajtaütései (100 film, meg vagy 30 játékkal elkapott emberekre gondolok) nem lehetnek véletlenül olyanok, hogy valaki lebukik a saját kis cuccaival, de ha mond mondjuk 3 nevet, akikről tudja, hogy szintén töltögetnek, akkor ő mehet isten hírével?
    Szerintem a betyárbecsület ilyen esetekben nem nagyon dominálhat. Asszem, ha valaki bukizna warezzal, és ilyen ajánlatot tenne neki a Yard, vagy a BSA, akkor kevesen vállalnák inkább a tárgyalást, és esetleg a börtönt....
    Érdekelne a véleményetek, megtörténhet-e az, amit feltételezek, hogy a ''hatóság'' ilyenekkel próbálkozik...

    [Szerkesztve]

Aktív témák