Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    Gimli naplója:

    1. nap: Elmentünk a haverokkal valahova Eru háta mögé tanácskozni. Agyoncsicsázott tündeházak, de ablaküvegre nem futja nekik. Jött egy rakás további tünde is, mintha nem lenne belőlük itt is elég. Van egy Legolas nevű köztük, az összes tükröző felületen megnézi magát.

    2. nap: Ma összeült a tanács. Semmi kaját nem adtak. A vendég tündék nyilvánvalóan egymás pasijai. A Gyűrűt meggpróbáltam szétverni. Nem jött össze. Szegény Bóvlinak majd veszek egy új szekercét.

    4. nap: Nekivágtunk a túrának. Gandalf az összes útbaeső várromot megnézeti velünk. Bolond az öreg, hegyet akar mászni, amikor ott van Mória. Legolas ma reggel kétszer mosott hajat és újrafonta a füle mellett a tincseit.

    6. nap: Egy csapat varjú miatt Gandalf felmászatott bennünk a hágóra. Utálom a havat. A hobbitok csak nyűgnek vannak velünk. Legolas a hó tetején járkál, nőies mozgással. Gusztustalan. Ugyanaznap, este: Gandalf addig ordítozott, amíg a nyakunkba nem szakadt a fél hegyoldal. Frodó azt mondta, menjünk Móriába. Most mászhatunk vissza.

    8. nap: A Tó Őre ránk döntötte a Nyugati Kaput. Legolas be van szarva, már goblint mond ork helyett. Boromir szólt, h minden tele van hullákkal. Miért én veszem észre ezeket utoljára?

    9. nap: Attól félek, a tervezett Balin-féle lakomával baj lesz. Az egyik csontvázban felismertem Sercli fia Kiflit, a legjobb pékünket. Legolas minden pajzsban megnézi magát és Gandalf botjának fényénél fésülködik. Gandalfnak fingja nincs arról, merre kell menni. Nekem sincs.

    12. nap: Ma megnéztük Balin szarkofágját és a Krónikák Termét. Balin sírfelirata tele van helyesírási hibákkal, elbőgtem magam. Pippin belökött egy csontvázat a kútba. Gázos dolog, az alagsorban valakire ráeshetett. Most majd feljönnek balhézni.

    Ugyanaznap (12.), késobb: Hát fel is jött egy troll, meg pár ork. Felálltam Balin sírkövére, így magasabb vagyok mindenkinél. Yess! Legolas véletlenül torkon lőtte a trollt, most persze nagy az arca. Frodóról kiderült, hogy titokban testhez tapadó ezüstflitteres kombinét hord. Az összes társam végigtapogatta... Hova kerültem?

    14. nap: Ma találkoztunk 1 balroggal. Olyat lehelt, hogy Gandalfnak szétcsúszott a választék a hajában. Még nekem se ilyen büdös a szám. Gandalf beszólt neki. Van vér a pucájában.
    Ugyanaznap, este: Gandalf leesett a Hídról. Gáz. Kimentünk a Keleti Kapun. A hobbitok gyász ürügyén egymást ölelgetik.

    15. nap: Megyünk Lothlórienbe. Legolas ma tizenhétszer állt meg frizurát igazítani. Az erdő állítólag tele van tündékkel. Már előre hányingerem van.

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    Zsákos Drogó fia Frodó titkos naplója:

    23. nap: Elrondhoz mentünk tanácskozni. Tudtam, hogy rámsózzák a Gyűrűt. Mindenki engem nézett a tanácsban. Főleg a tündék. Nem tudom, miért.

    25. nap: Felmentünk a havas hágóra. Legurultam és elejtettem a Gyűrűt. Aragorn felsegített, de mintha túl sokáig tartott volna a karjaiban. Boromir látszólag a Gyűrűt nézegette, de közben engem lesett. Ez nyugtalanít.

    26. nap: Hiába kértem Gandalfot, hogy lavinaveszélyes hegyek között ne kurjongasson. Egy köhintés elég lett volna annak az öt tonna hótömegnek, ami ránk omlott. Szerencsére a többiek kimentettek a hó alól. Mindegyik engem igyekezett erősen megmarkolni. Legolas selymes pillantásokat vet rám. Aggódom...

    30. nap: Móriában vagyunk. Félek, hogy valamelyik társam a sötétben mögém kerül. Jó hogy itt van velem Samu. Olyan jókötésű srác. Irigylem Csűrös Rozit.

    32. nap: A Krónikák Termében megrohant bennünket az ellenség. A társaim az orkokat lekaszabolták, de egy nagy troll engem kergetett körbe a teremben. Nem tetszett a nézése... Mit akarnak ezek tőlem?

    Ugyanaznap, délután: A páncéling megóvott a troll döfésétől. Társaim megcsodálták a finom mithrilt, de mintha túl sokáig tapogatták volna. Gimli tekintetében mohó vágyat látok... Vagy csak képzelődöm?

    33. nap: Balrog a Hídon. Gandalf lezuhant. Gáz. Kedveltem az öreget, bár sokszor ok nélkül megölelt. Tudtam, hogy Boromir kihasználja a pillanatot, és hátulról átölel. Hiába ordítottam, hogy ''Noooo!'', nem engedett el. Erőszakos pasi. Félek...

    Bocsika, hogy csak ilyen rövid naplóra futotta, de hát rengeteg dolgom van, meg aztán mindig a ''szem''-en kell rágodnom, meg a gyűrűvel viaskodnom, és ez eléggé kikészít! Ja. És ne feledkezzünk el Samuról sem, olyan furin néz...

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    Aragorn naplója:

    1. nap: Megölt gyűrűlidércek száma: 4. Nagyon jó. Találkoztam a hobbitokkal. Mentünk 40 mérföldet. Megnyúztam 1 mókust és megettem. Még mindig nem vagyok király.

    4. nap: Fönnragadtunk a hegyen a hobbitokkal. Boromir rohadt idegesítő. Még nem vagyok király.

    6. nap: Megölt orkok száma: nulla. Gyenge. Megnőtt a borostám: markáns és férfias benyomást keltek! Ez az! Továbbra is föl akarom rúgni Gimlit. Fékezem magam. Még mindig nem vagyok király.

    10. nap: Bocsesz, mostanában nem tudtam sokat írni. Nagyon sötét van Mória bányáiban. Láttunk egy nagy Balrogot. Még ma sem vagyok király.

    11. nap: Megölt orkok száma: 7. Nagyon jó. Megint nőtt a borostám: egyre igénytelenebbül nézek ki. Lehet, hogy Legolas még nálam is melegebb. Vajon ha király lennék, bejönnék nála?

    28. nap: Egyre inkább úgy érzem, hogy zavarbaejtően vonzónak találom Frodót. Viszont gyanítom, hogyha lépek valamit, Samu megöl. Mindemellett a szőrös lábfej kissé kiábrándító. Még mindig nem vagyok király.

    30. nap: Lothlórien. Azt hiszem, Galadriel próbálkozott nálam. Pimasz csitri. Dumáltunk Boromirral. Nem is olyan rossz. Lezuhanyoztam. Juuj! De még mindig nem vagyok király.

    32. nap: Megölt orkok száma: 0. Megint nőtt a borostám; elég szőrös vagyok. Legolas azt mondta, hogy egy árnyék és egy fenyegetés növekszik elméjében. Azt hiszem, Legolas valószínűleg buzi. Nem, még mindig nem vagyok király.

    33. nap: Megölt orkok száma: több ezer. Nagyon jó. Boromirt megölték az orkok. Gáz. Habár bátran, a karjaim között halt meg, most már teljesen biztos vagyok benne, hogy egészen biztosan buzi volt. Lehet, hogy Gimli is? Béke Boromir poraira. Még mindig nem vagyok király, de legalább, úgy tűnik, Boromir azt hitte. Bár az is lehet, hogy csak a vérveszteség miatt.

    34. nap: Frodó elment Mordorba. Azt mondta, egyedül megy, de Samut magával vitte. Vajon miért? Egek, ebben a filmben rajtam kívül mindenki buzi? Bár, az igazat megvallva, lehet, hogy én is... Még mindig nem vagyok király, a rohadt életbe.


    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    Gollam naplója:

    7462. nap: Saáájerrrrrrrrrrrr! Begggiiiiiiinssssssssssssszzz!

    8902. nap: Záákossssssszz... Affene. Eszt már mondtam.

    9042. nap: Ma elengedtek Mordorból. Cúf orkok. Tiszta kosz lettem a kínszókamráckáikban.Nem mintha számítana. De a tangáckám igazán szexi.

    9088. nap: Ma megnésztem magam egy pocolyában. Mekkora gülüszemeim vannak! Így jár, akit számítógépen cinálnak. Szebaj. Hamarabb észreveszem a Drágaszágot. Ez akkor isz előnyösz lenne, ha köszgaszdász lennék.

    5032. nap: Elbactam a napok számozászát. Picába.

    9771. nap: Ma találkosztam a hobbitokkal. Kicit vitatkoztunk, de végülisz beláttam, hogy Frodó jó Gazda. Ész milyen édesz kisz szájackája van. Lopva meg akartam szimogatni a fejét, de a hájasz hobbit tök féltékeny rám. Azt mondta, megöl, ha a Gazdához nyúlok.

    9876. nap: Szokat vitatkozom magammal. Érdekesz dolog. Cak nagyon kifáraszt, ahogy minden mondat után át kell ülnöm szembe.

    9903. nap: Ma becapott a Gazda. Békészen halat loptam éppen valami szent tóból, de kicalt a parta ész átadott egy comó paszinak. Kámszát húztak a fejemre ész elhurcoltak. Félek, hogy valami szadomaszo társzaszágba keveredtem.

    9989. nap: A Drágaszágot akarom! Szikerült megegyeznem a Banyával, aszt mondta, két ruganyosz húszú hobbitot minden bordélyban szíveszen fogadnak. A Drágaszágot meg lenyúlom magam, én leszek a leghatalamaszabb! A Nagy Gollam! Ész akkor majd telik végre pszichológuszra!

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    Papsajt Ászok titkos naplója:

    1. nap: Ma nyitottuk meg a felújított Pónit. A barátaim folyton azt kérdezgetik, miért Pajkos? Mondtam, hogy várják meg, amíg ideszoknak a megyei hobbitok, akkor megértik...

    5. NAP: 54 éve élek Bríben, és mindennap esik. Ez valami gonosz varázslat lehet. Ma elkezdtem pofaszakállat növeszteni. Dögös külsőm lesz. Este három hordó sört felvizezek négy hordóvá. Piacról élünk!

    19. nap: Gandalf ma itt járt, kilenc korsó sört ivott és panaszkodott, hogy milyen gyenge. A csúcsos kalapja láttán furcsa altesti bizsergést éreztem. Varázslat. Csak tudnám, mit esznek rajta a megyei hobbitok.

    21. nap: A kószák nagyon ideszoktak. A Vándor nevezetű folyton leszólítja az alacsonyabb, fiatal férfivendégeket. A pofaszakállam terebélyes és férfiasan dús. A Kapuőrző Béni szerint viszont olyan vagyok, mint egy hörcsöggel keresztezett majom. Faragatlan paraszt. Mától nincs nálam hitele.

    27. nap: Ma este 4 megyei hobbit érkezett. Csinos fiúk (főleg a cseresznyeszájú kis Alagi gyerek), de nem bírják az italt. Az Alagi nevű egy fél pint után hanyattesett és eltűnt. Még mindig jobb, mintha lehányta volna a vendégek lábát.

    Ugyanaznap, késő éjjel: A Vándor felszedte a cserkószájút, a másik 3 is felment hozzá. A cuccaikat is átvitték a régi szobájukból. Micsoda bulit fognak ezek csapni!

    28. nap: A Fekete Lovasok rádöntötték a kaput Bénire. Szar érzés lehetett. Utána párnacsatát tartottak a hobbitok régi szobájában és visítoztak. Hogy lehetnek felnőtt lidércek ennyire gyerekesek?

    Ugyanaznap, délután: Vándor elvitte magával a 4 hobbitot. Tutira eladja őket valami tünde bordélyba.

    30. nap: Amióta nincs kapu, egész jól átszellőznek az utcák. Kár hogy egy köpcös, szakállas, szemüveges pasas minden járókelőnek a képébe böfög. Holnaptól fele-fele arányban vizezem a sört. Fele kútvíz, fele esővíz. A többi sör. Kemény idők jönnek...

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    Fangorn Szilszakáll titkos naplója:

    1. nap: Hrummmmm! Timbalemóra...Rimbalimórienna... Lobrnhmrimmmmbrmmm... Ezt még gyakorolnom kell.

    700952731. nap: A lábaim hónaljban kissé vágnak. Lehetnék magasabb is, de így is megteszi. Entnek lenni jó.

    830447216. nap: Megpróbáltam felolvasni a naplómat a barátaimnak, de a napok számozásának kimondása több hónapot vesz igénybe. Most vagy megtanulok valami tömörebb nyelvet, vagy nem számozom tovább a napokat.

    Másnap: Tanul a fene nyelveket.

    Aztán: Szarumánnál fura dolgok történnek. A múlt héten átment hozzá Tölgytörzsenc barátom, és ebédlőasztalként tért vissza. Nekem ez sehogyse tetszik.

    Későbbnap: Két hobbit tévedt az erdőbe. Pajkos gyerekek, folyton ölelgetnek és rám másznak, ami zavarba hoz. Olyanokat mondanak, hogy nem lehet az ember fából meg ne legyek ilyen tuskó. Lombjaimig pirulok.

    Harmadnap: Aggasztó hírek jönnek Vasudvardról. Megfigyelőink egy nagy táblát észleltek Orthanctól keletre, amin gonosz jelek állnak: ''FŰRÉSZTELEP. FAÁRUK, DESZKÁK NAGY VÁLASZTÉKBAN''.

    Ugyanaznap, este: Küldötteink nem jönnek vissza, csak képeslapokat küldenek, amik kredenceket és lambériákat ábrázolnak. Szorongok.

    Sokadnap: Rájöttem, hogy Szarumán fát lop a déli kertjeinkből. Felháborító. Némelyiket makk korától ismertem! Ráadásul régen elígértem őket az umbari kalózoknak. Titkos szerződésem van egy flottányi fedélzetre és palánkozatra. Nem tudom, hogy fogok így szállítani.

    Kedd: Ma döntöttem, átmegyünk Szarumánhoz, és szétcsapjuk a boltját. Szegény hülye hobbitok. Azt hiszik, valami magasztos célból teszem. Hehehe. Az igazság az, hogy az umbariaktól tegnap jött egy levél, benne egy levágott rügy, és egy rajz, ami engem ábrázolt, hordóként. Ezek nem viccelnek. Jó lesz igyekeznem...

    Csütörtök: A vasudvardi konkurenciának annyi. Ha jobban meggondolom, tudok szállítani már most is az umbariaknak. Itt van például Hamariberkenye: egész szép szál legény. Eru is árbócnak teremtette...

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    azt hiszem az összes napló itt van.
    most akkor jöjjön a többi humorbugyor :)


    Bilbó: Szociopata, beilleszkedési zavarokkal küzdő, frusztrált öregúr. Mániákus turista. Gyanúra ad okot, hogy nőt a környékén sem látni, ellenben erősen vonzódik unokaöccséhez.

    Frodó: Nagybátyja befolyása alatt álló, perspektívátlan életet folytató, nemi identitását kereső fiatalember. Vonzódik az idősebb férfiakhoz, de gyakran van együtt korabeli fiúkkal is.

    Gandalf: Idős természetgyógyász és mutatványos, alkalmi munkákból tartja fenn magát. Marihuánafüggő, a füves pipát le sem teszi. Az utóbbi időkben piromániás tüneteket mutat.

    Gimli: Agresszív, tömzsi rocker, elhanyagolt külsővel. Közveszélyes, környezetét vágófegyverekkel terrorizálja. Szívesen tölti az idejét pinceklubokban. Rasszista, az ork kisebbséggel szemben erőszakos cselekményekre is képes.

    Legolas: Sovány hippi, a nomád életmód híve. Családjával együtt vadkempingekben tölti idejét.

    Aragorn: Macsós küllemű arisztokrata, mára már beszállt az őrző-védő bizniszbe. Járatos a kéziharcban, jól beszél idegen nyelveket.

    Boromir: A gondori keresztapa idősebb fia, nagydarab, lassú felfogású verőember, Aragorn konkurrense.

    Pippin és Trufa: Szellemileg visszamaradt fiatalemberek, a mezőgazdaságban végeznek betanított munkát. Mindkettőjük priuszos, sorozatos lopások miatt több év felfüggesztettet kaptak.

    Samu: Testes parasztfiú, ferde hajlamokkal, titokban Frodóba szerelmes. Környezete előtt ezt titkolja, emiatt komplexusai vannak.

    Galadriel: Anorexiás ex-modell. Panziót üzemeltet, de vendégeit gyakran megzavarja hisztériás rohamaival. Öltözködése egyhangú, ruhái rendszerint túl nagyok számára.

    Szauron: Nyugdíjas bizsukészítő, betegesen vonzódik mindenhez, ami fekete. Paranoid, a szomszéd lakókat zaklatja, háziállataira nem tesz pórázt, a konyhában odaéget mindent, füstös tőle a környék, emiatt többször feljelentették már.

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    A ''Legrövidebb Könyvek'' sorozathoz:

    Szarumán: Manikűriskola
    Szarumán: Kertépítés
    Szarumán: Jószomszédsági politika a gyakorlatban
    Szilszakáll: A fa ipari felhasználása
    Gimli: Mozgásművészet
    Legolas: A külső megjelenés jelentéktelensége
    Elrond: A liberális gyermeknevelés alapjai
    Éowyn: Sikeres pasihódításaim
    Gríma: Hogyan kedveltessük meg magunkat?

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    és végül:

    Samu felhúzza a gyűrűt...

    Szem: Nem menekülsz, itt nincs élet csak... izé... te meg ki vagy?

    Samu: Jajj... Én Frodó úr kertésze vagyok és ha nem hagysz békén, aládtermesztek egy rakat hagymát!

    Szem: Most ijdejek meg?

    Samu: Jól tennéd. Le is hunyhatod magad!

    Szem: Nincs héjam. Én örökké lángolok. Meg szikrázok. Meg ilyesmi...

    Samu: Nagy cucc...

    Szem:Én vagyok Középfölde legnagyobb fényreklámja, valami tiszteletet igazán...

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák