Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz MasterMark #305644 üzenetére

    Minden nyílás le volt zárva, egy lemezajtó van a helyiségen. Nem huzatosabb, mint egy beltéri helyiség.
    A sisakomat szoktam rátenni a generátorra, 1 órás program a tárolóban és másnap veszem fel. Jellegzetes szaga van, de tény, hogy nem büdösödik, ellenben az ózonnal nem kezelt sisakkal. A jellegzetes szag kb 2-3 nap alatt teljesen elillan.
    Motoros boltokban 6-10k körül van sisakfertőtlenítő spray, amit ugye mégiscsak a fejedre húzol. Ezt a generátort meg 15k-ért vettem 2-3 éve és egy nap alatt olyan minimális koncentráció marad meg akár egy befőttes üvegbe zárva is, hogy nem okoz gondot. De már egy ideje megva egy üres műanyag tárolódoboz, tömszelence, egyebek, amibe be tudom tenni a generátort és a sisakot is. Csak lenne időm ezzel szöszölni!

    Qru: az ózon felezési ideje kb 22 perc. Ahol egy készülék teljesítményét pl 60 g/h-ban adják meg, ott a 60 percben melyik mennyiséget kell tekinteni?
    60 grammot termelt a készülék egy óra alatt és a 60 percben az idő első harmadában termelt mennyiség kb negyede már lebomlott? Vagy a 60. percben 60 gramm van a levegőben a bomlás ellenére?

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák