Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barnam_

    nagyúr

    válasz cappa72 #232648 üzenetére

    & #232642 radi8tor & #232645 Tsebacsi & #232647 brumi1024 & #232655 tboy93: danke schön! :R
    Ma már lemostam az autót, de mire beálltam az udvarba eleredt az eső. Van rajta 1-2 karc (akad olyan amit eddig is tudtam, akad olyan amit csak mosás után lehetett látni), de összességében szép állapotban van.

    Ma mentem vele kb. 900km-t, nagyon pozitívak a tapasztalataim. Kényelmes, csendes (170 fölött ez a téli gumi hangos, de holnap megy fel a nyári), a váltó szépen vált, klíma is jó, bár a bőrülésre elférne a szellőztetés. Teljesítményt illetően szerintem ez a 194 ló/400 nm a 9-es váltóval jó párosítás: padlóra visszavált és megindul, de normálisan közlekedve is lehet vele előzni. De nyilván az a hátbavágás érzés nincs meg mint a 350 CDI-nél.

    A mai út fogyija 6,2l lett, cseheknél és szlovákoknál csak 135-140-el mentem, nem tudom mennyitől küldenek csekket. [kép]
    Prága közelében tankoltam az autópályán egy MOL kúton, puruttya dízel átszámolva 734,3 Ft.
    Szomorúan konstatáltam amúgy, hogy Brnotól keletre drasztikusan csökkent a közlekedési morál.. a prímet pedig az osztrák rendszámos magyarok/románok/stb vitték, akik az M1-en a baleset miatti dugót a záróvonalon abszolválták kikerülni :(
    A németek is balfékek vezetés szempontjából, mert simán kijönnek elém ha 200-al jövök, de legalább nem villog és nem idegbeteg, megvárja amíg befejezem az előzést.

    "Tech" tapasztalat:
    - Android Auto úgy ahogy működik, bár sokadjára tudta csak elindítani kábelen, egy idő után pedig le is fagyott a kép Wazen :U Inkább használtam a gyári navit. Szerintem a telefon a ludas, rég nem vagyok kibékülve már ezzel a Rmi N10-el, Google Pixel 6 lesz a következő.
    - van ehhez egy Mercedes Me app, amin keresztül tudsz szolgáltatásokat aktiválni, persze a legtöbb fizetős. Ilyenek vannak pl: [kép] [kép] [kép] [kép] Nekem a "gépkocsi beállítás" nevű funkció szimpatikus az álló fűtés távoli bekapcsolása miatt.

Új hozzászólás Aktív témák