Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsesz

    őstag

    válasz Tommmysun #232 üzenetére

    Igen, ez a miskolci hivatalos Lada szervízben volt. De tényleg vigyáztak rá nagyon. Védő üléshozattal kezdte az szerelő, aztán mikor lecserélte az oldalajt, elment, és megmosta a kezét. Szal vigyáztak rá.

    A külföldi csodákról meg ne is beszéljünk, mert nagyon szeretnék neonokat alá, de magyarországon ez tiltva van (az más tészta, hogy kapni is lehet...). Airbrusht anyámék nem vállalják be 3 hónapos autóra, így maradnak az egyszerű dolgok: sportkipufogó, alufelnik, stb. Majd airbrush megy a saját autóra, vagy hamarosan (április környékén) a saját robogóra :)

    Biztosítást fizetünk, de ha jól tudom nem olyan sokat. De ilyen megszabás van, ha jól tudom, hogy első tulaj x összeget fizet, a további meg y összeget. Hogy melyik a több, azt nem tudom. Emberi logika szerint első tulajnak kevesebbet kellene fizetni, de biztosító szerint...

    Mondjuk nekünk még meg se lett az autó, de a biztosítóval problémák voltak. Kiküldtek a 2003-as évre szóló befizetetlen biztosításról szóló felszólítást. Bár igaz, hogy azon ott szerepelt, hogy 2004. áprilisban lett véve az autó, de elnézést kértek legalább.

    -------KÖZÖSBE--------

    Egy világ dőlt össze bennem. Ma megtudtam, hogy az új Ladákban a szervizes szerint JAPÁN motor van :O De ezt csak a szervizes mondta, tehát 50%, hogy orosz van benne.

    Ezt nekem meg kell tudni, hogy tulajdonképpen milyen motor is van benne. Elektronikája Bosch, az meg nem adja csak úgy oda akárkinek az elektronikát tudtommal.

    FELADAT: lécci keressetek már cikket arról, ahol leírják, hogy milyen motor van benne, mert komolyan érdekel. MEgköszönném :)

    ''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Új hozzászólás Aktív témák