Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pweisz

    senior tag

    válasz Bazsesz #233 üzenetére

    Nem gondoltam volna hogy ilyen szinvonalú a Lada szerví, bár Ladákat általábban gyakrabban kell szervizelni, tehát többet kell látogatni a szervízt mint egy nyugati autóval, ugyhogy jó dolog hogy normálisak a szervízben. Egyébbként szerintem a motornak a japánokhoz annyi köze lehet hogy szintén belső égésű motor mint amit a japánok is gyártanak :) De utána nézek én is.

  • a_tesz

    Korrektor

    válasz Bazsesz #233 üzenetére

    jaj de szép is lenne ez a világ hengerfejtömítés nélkül... szegény autószaki barátaink megélhetése veszélyben forogna.bizony, a jó öreg zsigában még mindig a jó öreg szojjet tervezésű(?) motorok szolgálnak, annyival módosítva, hogy amióta a GM-mel kooperálnak, kaptak befecskendezőrendszert a boschtól, hogy legalább valamennyire tudják a lépést tartani nyugattal.

    >Egy világ dőlt össze bennem. Ma megtudtam, hogy az új Ladákban a szervizes szerint JAPÁN motor van
    és honnan lenne nekik? felelevenítették volna az ezeréves orosz-japán barátságot, és vásároltak volna a ferdeszeműektől leselejtezett motorokat, amik még ígyis mindenben jobbak, mint amit a ruszkik valaha gyártani fognak? és miből vették volna? szegény lada mostanában próbál feltápászkodni, van annak a pénznek jobb helye is mint japán csodamotorokat vásárolni. mellesleg mi bajod a japó technikával? jobb motort keresve sem találsz...asszem egyelőre ennyi

    スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

Új hozzászólás Aktív témák