Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz AMD Power #174490 üzenetére

    Nekem életem csalódása volt, amikor beleültem a 0 km-es F30-asba, amikor megjelent. A kopogós műanyag, vajszínű műszerfal fehér feliratokkal gagyi volt, a váltója a legelejétől kezdve rázkódott terhelésen. Ez nekem így nagyon nem jött be anno:

    Az első hibája néhány hónaposan volt, kapott egy szoftverfrissítést és az automata ablaktörlő megállt, ha ráütöttél bajuszkapcsolóra, akkor kb. 5 fokot mozdult az ablaktörlő. Nem akarok hülyeséget mondani, de kb. 3-3,5 hónapig így maradt az autó, mert nem lehetett a régi szoftvert visszaírni, az újat meg a központ ennyi idő alatt készítette el. A végén ugye cserélni kellett a modult is, és már akkor elég lekezelőek voltak a munkafelvevők (Rack), közölték az egyik hívásnál, hogy lehet, hogy megjött az alkatrész, de még nem volt ideje megnézni a héten. Kollégámnak egy picit feljebb van ismeretségi köre, így odapirított, még aznap hívtak, hogy itt az alkatrész és bármikor vihetjük beszerelni, soron kívül megteszik. A garancia szintén érdekes és eleve vicc, amit vállalnak, főleg a kiterjesztett garancia. Az egyik F30-asban azt hiszem 80 vagy 90k körül volt, amikor lejárt az alapgarancia és a kormánymű bedöglött mindenestől. Méltányosságról szó sem lehetett (évben csúszott ki az autó, nem futásban), pedig nem kis összegről van szó, mert a bontott is akkor majdnem 7 számjegyű volt. Szintén a márkához kötődik az egyetlen alkalom, amikor sikerült látványosan beb*szni a kulcsot, forgalmit a munkafelvevő asztalára néhány méterről és otthagyni az autót, mer 30+ perc alatt sem sikerült átvenni az autót szervizhez úgy, hogy időpontra mentünk. Alkatrész ellátás semmivel sem jobb, mint egy másik márkánál, F10 küszöbre azt hiszem 5 hónapot várunk.

    Egy pozitívumot tudok, utasvédelme példás, ez egy F10-es volt egykor:

    A másik, amit már írtam, hogy 20 évesen örültem volna, ha ennyire struccolnak a fiatal anyukák, amikor megállok az autóval egy játszótér mellett. Így szép lassan 40 felé már annyira nem hat meg, inkább zavaró.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák