Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz do3om #153673 üzenetére

    Csak egy esetben jogos amit írsz. Ha azért vagy a belsőben mert éppen előzöl valakit, de amúgy meg 130 +-10 haladsz... Akkor a belsőben érkező várja meg míg befejezed a műveletet.
    Itt 2 felé válik a történet.
    1. Ha nem előzöl és nem is mész "határon" akkor minek vagy ott?
    2. Mielőtt bemész a belsőbe, belenéztél a visszapillantóba, hogy van-e érkező gyorsabb jármű? Mert ilyet is láttam szép számmal. Megérkezett a kamion, vagy a lassabb jármű mögé, aztán index és kib.szta magát belsőbe mintha nem lenne holnap. Köszi. Voltam vagy 20-30 méterre... Fék... Teljesen nyilvánvaló, hogy nem nézett bele a tükörbe és nem mérte fel a sebesség különbséget. Mondom ezeket úgy, hogy mindig azzal indulok neki, hogy akkor most 130 és a külsőben végig gurulunk... Szépen, kényelmesen...
    Aztán jönnek a papák, meg bóbiskolók...meg akik még a kocsi ajtót is remegő kézzel nyitják ki indulás előtt...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák