Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz Gaben92 #147802 üzenetére

    220€-ba került de végre sikerült beállítanom az órát. :DDD
    Mocsok nagy mákom volt... Felhívtam reggel pár helyet, de sehol sámli, aztán az egyik helyen benyögi a manus, hogy van 1 darab mert valaki rendelt de nem ment el érte pedig többször is értesítették és lejárt a 14 napos megőrzési idő. Mondtam is neki, hogy úton vagyok és le ne merészelje adni. Ugyanazt a Yuasa HJ-SB46B24R-t kapta amivel a gyárból kigördült szóval jó lesz.

    És, hogy röhögjetek is:
    A csere pikk-pakk megvolt leszámítva azt az apró malőrt, hogy mikor csatlakoztattam a negatívot megszólalt a riasztó. Kulcs az első ülésen, a központi meg lezárt mindent (gondolom kicsit meg volt még zavarodva, és nem ment a kulcsérzékelés, mert elvileg lehetetlen bezárni a kulcsot). Mászás be a csomagtartón keresztül az első ülésig, de még nem szinkronizált össze a rendszer (vagy a t.köm tudja), és kb 2 percig tartott mire le tudtam lőni a riasztót. Szomszéd pont jött, nézett is először, hogy szól a riasztó, csomagtartó nyitva, a migránsnak meg csak a lába lóg ki. Pont az a koma volt akitől annak idején kölcsönkértem elkommunizáltam a töltőjét szóval legalább megismert. Mondtam neki, hogy ez volt a második kör az akksival, mostmár kapott újat.

    A fura az, hogy a beállítások egy részét megjegyezte, egy részét meg elfelejtette. A GPS-ben ott van minden korábbi cím, de a mentett rádiócsatornáknak se híre, se hamva. A nyitott ajtó picsogás is visszajött pedig azt is kikapcsoltam menüből korábban. A telefonokat megjegyezte, de az időzóna visszaállt Greenwich-re, stb.

    Az aktuális időt lekérte valahonnan (12:00-al indult, aztán fél perc után beállt a rendesre 2 óra csúszással), az időzónát átlőttem East-re és minden happy. Ahogy nézem nálam az óraátállítás törlése se lesz sz.pás.

    Ma én már tuti nem megyek dolgozni, inkább beszerelem végre azt a rohadt beltérfűtést amivel ez az egész "öljük meg az akksit, az jó!" huzavona indult.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák