Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #130818 üzenetére

    Amikor belémjött anno egy paraszt és én kezdő autósként rutintalan voltam, nem hívtam rendőr, ő meg kicsalta tőlem a biztosítási papírom, akkor is megoldottuk kevés utánajárással. Konkrétan másnap embert megkerestük, szépen visszakértük a papírt (visszaadta) bementünk a 14. ker. kapitányságra papírokkal, leírással, megtettük a feljelentést, utána 1-2 hónap múlva jött a végleges döntés a javamra. Nem kellett bejárjak, nem volt semmi nyifi-nyafi vagy küzdelem. Mivel itt is minden adott, szerintem igenis megtenném a feljelentést. Pont azért amit leírtam, mert akkor sosem változik meg semmi, ha mindig legyintünk rá!

    Példa: Pár pofon után nem nyúlnál be többet a szomszéd ablakán elcsenni egy sütit ha mindig kapnál utána egy akkora maflást a szomszédtól vagy Édes Szüleidtől, amitől 2 fogad meglazul (sarkított példa).

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • Szada85

    aktív tag

    válasz B-L-A-C-K #130818 üzenetére

    Pedig ez szerintem nem "hungarikum", a hanyatló Nyugaton is ugyanígy rádnyitják (nekem a Vectrán is vannak ilyen nyomok) az ajtót, az utcán bandázó fiatalok ugyanúgy gondolkodás nélkül nekitámaszkodnak mások parkoló autóinak nem foglalkozva azzal, hogy esetleg megkarcolják azt, és hasonlók.

    Saját eset, néhány hónapja az ablakból néztem végig, ahogy a járdához párhuzamos parkolás végén a bácsika addig tolatott a Passattal, amíg neki nem gurult a Vectra elejének (nem volt nagy a sebesség, ahogy R-ben csorog az autó), majd amikor érezte, hogy "höhh, ez nem megy tovább", akkor elörébbgurult 30 cm-t, és "Ö megérkezett". Komótosan kiszállt, és megnézte a saját autóján a lököst, hogy nem lett-e baja. Mikor kiszóltam neki, hogy "jól sikerült", akkor legyintett, és ezzel le volt zárva az ügy részéröl.

    Az autónak nem lett szerencsére semmi baja, de maga az elv...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák