Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz roberto211 #10558 üzenetére

    Nincs itt utalat vagy nem utalat. Izles kerdese. Nekem nem tetszik es eddig amiben ültem lexus, toyota avensis, nissan, mind ugy szalltam ki hogy uhh....azert ez meg az eleg tre. Ez a nagy randa lekerekitett fekete, mindentöl elütö müanyag kapcsolok, meg szerintem tipikus japan. Ha csak annyi jatszik, hogy megbizhatosag, akkor veszek zsigulit :) 5 ft bol javittatom es a szovjet technika a vilag vegeig elvisz, de egy belsö ter az pont olyan, amit nap mint nap nezek, tapintom, hasznalom.

    Megeszi a fene, ha ugy kell beülnöm az automba, hogy mantrazom magamban csukott szemmel, hogy nem szep, de "nemromlikelnemromlikelnemromlikel" :))

    Amugy meg olvasd el a cikket. A ket motor között nincs nagy különbseg megbizhatosag szempontjabol (nem en mondom), aztan nezd meg az arlistat, ahol a legkisebb elteres is kb 2x szorzo, de van hogy majd 10x dragabb a lexus alkatresz es akkor ezek utan beszelgessünk a fenntartasrol :)

    Statisztikakat nem tudok, de az is kerdes mennyi az eladott darabszam. Gyanitom 320d böl több fut a környezetünkben, mint is220d böl....mondjuk 3-4x több? Ertelem szerüen több panaszt hallanai nagyobb darabszam eseten

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák