Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mesterlovesz

    aktív tag

    válasz nanunanu #15159 üzenetére

    Lehet, hogy így van. Azonban amit én eddig bányásztam, azoknál is volt, hogy egy 30-40-50 Mhs-es valaki ráugrott a dologra, de mivel eleve kevesen kezdték el bányászni (nem mindet persze) ezért ezt a mennyiséget az érme normális módon "lekezelte" nem nőtt hirtelen a diff, stb. Persze volt olyan is, aminél 10 perc után már ezres nagyságrendű diff volt, de érdekes módon az is hozott egész szépen.

    Tudom, hogy vannak mindenkinél rejtett Mhs-ek a "fiókban" de biztos, hogy mindenki sorban állna azért amit esetleg én "elértem" a saját kis konfigommal? Ahogy összeszámoltam van ugyan jelentkező, de azért nincs több száz Mhs az asztalon. Egyébként meg egyelőre nem is mondtam, hogy egy ilyen farmot üzemeltetnék! 8)

    Persze pénz beszél...de azért a felelősség nem kicsi és azért ha már egy ilyenbe belevágnék, azért helyt is kellene állni, legalább alapszinten, ami ebben a hirtelen változó diff-ű mikrouniverzumban nem egyszerű. (de azért annyira nem is bonyolult, csak kicsit többet kell vele foglalkoznom)

    Egyelőre elteszem ezt a gondolatot holnapra, aztán esetleg el lehet játszani vele elméleti szinten. Ha van viszonylag egyszerű módja a kivitelezésnek akkor meglátjuk.

    Egyébként a multipool-ok az aktuális jövedelmezőséget nézik, vagyis tulajdonképpen hátrányból indulnak, hiszen a már meglévő, beindult érmékre hajtanak rá, ahol esetleg a diff már viszonylag magas. Az én "elméletem" lényege, hogy azokat az érméket bányászom amik "majd" értékesek lesznek.... ;] Na, ez még nekem is ördögien hangzott... jó éjt...

    2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

Új hozzászólás Aktív témák