Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mesterlovesz

    aktív tag

    válasz nanunanu #14676 üzenetére

    Remélem beírtam a commentembe, hogy márc 25-ig lesz ennyi az ára. Ha nem akkor szerk. + hozzáad. A véleményem az, hogy egy érme értékét az határozza meg, hogy mennyire bíznak meg benne az emberek, mennyi fantáziát látnak benne és hogy hányan bányásszák, kezdenek játszani vele az elején. Ez főleg a friss érmékre igaz. Ha elmúlik az első pár hét varázsa, akkor lehet normális árakról beszélni.

    AUR: mivel nagyon nagy show-t kerítettek a dolog köré (kiosztjuk az Izlandiak között, bla, bla) ezért nagy az érdeklődés, sok a spekuláció. Szerintem ez alatt a röpke 20 nap alatt biztos, hogy lesz még legalább 1 ilyen megugrás, az, hogy meddig fog felmenni azt nem tudom megmondani.

    Márc. 25-e után én sem tartogatnám az érméimet, előtte fogom eladni, valamikor. Az hogy az izlandiak hogy fognak viszonyulni a SZABADON küldhető, felhasználható, akár külföldön is használható érmével, azt nem tudjuk. Ha valóban elveszi az állam náluk a valutát és csak a belső fizetőeszközzel vásárolhatnak akkor már csak állambácsi arculköpése miatt is inkább ezt fogják használni. Persze az valószínűbb, hogy Bitcoin-ra váltják és úgy fogják használni.

    Szumma szummárum, szerintem még van benne potenciál, de csak márc 25-ig, utána almás.

    2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

Új hozzászólás Aktív témák