Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Imafett #12891 üzenetére

    Ezen agyalgattam, hogy miként regisztráljam, mert egyik nyilvánvaló okból nem szerencsés a valódi nevemre, másik oldalról viszont, mikor egyszer a magyarországi OTP-s HUF kártyából küldött nekem frisset a bank lejáratkor, én pedig nem is foglalkoztam vele, hogy bármit csináljak azon túl, hogy a régit szétaprítom és kidobom, az újat pedig használom, akkor előbb-utóbb belefutottam egy pénztárgépkezelőbe, aki nem volt hajlandó lehúzni a kártyát, míg nincs aláírva. Ráadásul épp egy benzinkút volt, ahol nehéz lett volna visszatenni a gázolajat a polcra, ha nem lett volna nálam készpénz, vagy nála alkoholos filc (50l-től kevesebbért nem állok meg). Ezt továbbgondolva viszont, ha hamis nevet írok rá jobb kézzel (a szokásos bal helyett), onnantól okirat hamisítás, és ki tudja mikor lesz valaki olyannyira túlbuzgó pénztáros, hogy még a személyigazolványom is elkéri mellé (mondjuk ennek nem lenne nehéz utánanézni, hogy ezt megteheti-e, de talán igen, ha már névre szóló a kártya).

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák