Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petir

    senior tag

    válasz Bohus #1034 üzenetére

    Nehéz lesz ez az átállás látom én :F

    Tehát igen , attól függ hova dugom a merevlemezt attól függően változik a betűjele sdb,sdc, stb. A GRUB most nem particióra került hanem a merevlemezre tehát az pipa. Pendrive nincs benne a bootoláskor , mivel a telepítés végén figyelmeztet húzzam ki! A merevlemez ugyanabban az USB-ben van mint telepítéskor de már amúgy ezt a kört lefutottam mert én is azt hittem esetleg ez lehet a hiba hisz mikor telepítek egy sdx eszközzel több van! De egyik USB-ben se indul el a boot a windows folytatás jön be... pedig bootmenuben direkt kivalasztom minden indításkor az usb-s merevlemezt!

    Bootoláskor már a telepítő pendrivenak nem kell bent lennie mert akkor az indul el...Nem?

    Még egy ötletem van amit nem próbáltam , merevlemez kivesz , betesz laptopba ugy lefuttatni a telepítést . aztan vissza az USB-s házba ahhoz mit szól..

    Más ötletem már tényleg nincs :( csak amíg nem vagyok 100%-ig biztos a linuxba addig igy akarom hasznalni de merevlemezt meg laptopba nem fogok cserélgetni az tuti!

Új hozzászólás Aktív témák