Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raynes

    tag

    válasz ubyegon2 #6500 üzenetére

    Sokat nem vesztettél vele. Nem volt nagy cirkusz. Jött egy kérdező, egy semleges kérdéssel, mindjárt kapta is az elfogult mantrát, miszerint a debian a legleg. Na, én sem voltam rest, szépen leírtam az ellenpontot, de mindenféle személyeskedés nélkül, ráadásul még igazából most a Debiant sem ekéztem, tanulva a múltkori kitiltásból. Kaptam is rá 2 személyeskedő ívet.

    Egyébként ez meg a másik, ami duplán gáz az itteni moderálásban, hogy szépen letakarítják, hogy utólag senki ne vitathassa a moderálás jogosságát, ami óriási gerinctelenség. Ha tényleg olyan gáz, hogy kitiltás jár érte, akkor jobb is megtartani bizonyítéknak, hogy mi miatt kapta az illető, ha meg nem gáz, akkor meg azért gerinctelen törölni. Mindegy, jeleztem már a moderátori topikba a nicktörlési igényt, gondolom kell fél-egy óra, mire egy moderátor teljesíti, most még csak azért vagyok fenn, hogy a profilom takarítsam ki.

    Egyébként meg neked sem nagyon javaslom, hogy sok időt ölj a fórumba, meg midenféle kezdőknek szánt leírásba, mert nem éri meg, csak a saját időd fecsérled.

    Mondjuk legalább a PH-nak is jó lesz, mert nem kell aggódjanak, hogy reklámot blokkolok az oldalon vagy ilyesmi, vagy előfizetek-e VIP-re, mert az egész oldal megy szépen a hostos tiltólistára, fórumostól, főoldalastól, tároldalastól, mindenestől, hogy még később se jusson eszembe feljönni, vagy bármilyen tartalmat innen olvasni.

    [ Szerkesztve ]

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz ubyegon2 #6500 üzenetére

    Azt még mindig olvashatod, miből indult ki ez az egész. Már sokadszorra elkezdte a lejárató hadjáratát, most a debian topikban a debian ellen. Az odatévedő user szeretne debiannal foglalkozni, erre jön raynes és megmondja a tutit, a debian régi csomagokat használ stb. stb. provokáció, és egyébként is rakjál fel archlinuxot.

    Azt persze már figyelmen kívül hagyja, hogy debianra lehet új verziójú programokat is tenni, de ő ezzel nem törődik, elsiklik felette, és leírja még ugyanazt 600x, amire én meg már azt mondtam hogy ő nem ért hozzá. Na ez volt szerinte a személyeskedés. Más szemében a szálkát esete ugye... Már ha annyira nagy sértésnek számít, hogy ő nem ért hozzá, amire persze nem tudott a kilométeres válaszában sem rácáfolni.

    Szerettem volna neki azt is leírni hogy a debiannál pont az a lényeg, hogy régi csomagokat használ (amire ugye van megoldás), pont ezért direkt olyan, amilyen. De mire hazajöttem eltűntek a hsz-ek, és látom ki is tiltották, illetve kitiltatta magát. Most meg azt hiszi, én nyomtam fel. Bár ez nem így volt, de azt nem mondom hogy hiányozni fog ez a user. Amúgy ha én jelentettem volna, akkor én lennék a hibás amiért őt kitiltották, vagy ő magának köszönheti azért, amiket leművelt?

    Az utolsó megnyilvánulása meg a hattyú halála, meg plusz egy kis ferdítés a valóságról, amit Penty egyébként jól meg is fogalmazott.

    Amúgy szeretném kihangsúlyozni, hogy nem azzal volt a gond, hogy utálta a debiant. Ahogy olvastam korábban, valami atomos netbookkal nyomta és valami nem sikerült neki a debiannal, ezért megutálta. Hát, sajnálatos, ez van. Ez viszont odáig fajult, hogy már elkezdte a szakmai érveket figyelmen kívül hagyni, és érzelmi alapon írogatni a topikokba, és mindenkit a saját ízlésére erőltetni. Egyébként ugyanúgy agyhalál az egész, ha például elmegy az opensuse topikba és erőlteti az emberekre mondjuk a kali linuxot, mert az így meg úgy. De akármennyire utáljuk a windowst is (én kimondottan), nem megyünk a windows topikba flamelni hogy a win mekkora tré, használjatok mást. Miért? Mert kulturált emberek vagyunk.

    "Nem örülök, hogy így alakult, nekem bejött az ádáz harcod."

    Ha te szimpatizálsz ezek után is egy ilyen emberrel, hát, arra nem tudok mit mondani.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák