Új hozzászólás Aktív témák

  • Raynes

    tag

    válasz Penty #6382 üzenetére

    Ó, látom is, valakinek nem fértem el. Még szerencse, hogy nem futottam bele a 30 perces kitiltási korlátba. Persze furcsa volt, hogy be van mindig jelölve belépéskor a soha ne léptessen ki a PH opció, erre be kellett jelentkeznem. Aztán látom, hogy privát üzenetem van egy moderátor rangú PROHARDVER! nevű felhasználótól, először azt hittem, hogy frissítettek a rendszeren valamit, bekerült valami funkció és csak hírlevél jött, akkor szokott hasonló prohardveres üzenet jönni. radi8tor1 nevű moderátor aláírásával, hogy szándékos hangulatkeltés miatt 30 perces kitiltásban részesültem, mondjuk az nem néztem mikor kaptam, mert azonnal hozzá engedett szólni, valószínű már rég lejárt a 30 perc, csak mázli, hogy nem szaladtam bele a több órás hétvégi bevásárlás miatt. Persze az már nem volt benne, hogy melyik topik és mi a sérelmezett hozzászólás tartalma, ez is rendkívül profi, mit ne mondjak.

    Így viszont nagyon nem leszünk tényleg jóban, és fontolóra veszem, hogy tényleg nem nézek fel. Azért ez már pofátlan, és gerinctelen támadás, bele a hátam közepébe. Ha valami nem tetszik, írja meg az illető. Múltkor kértétek, hogy debianos témát hagyjam, mert annyira érzékenyek itt egyesek, azóta elő sem vettem. Ma megkarcoltam épp ugyanezt a témát a debianos topikban, de szándékosan azt írtam bele, hogy inkább nem írok semmit. Most az fog menni tényleg, ha valakinek nem lesz ellenérve, akkor szól egy moderátornak és kitiltogatnak? Akkor marha jóba leszünk, ezért megérte nicket cserélnem, ami pont azért volt, mert erre a fórumra akartam áttenni a törzshelyem. Sőt, ha megtudom, hogy ki volt az a gerinctelen itt, akitől nem fértem el, és ismerem véletlenül a másodnickjét más fórumokon, akkor ott már nem fogja megvédeni a péhás moderátor. Persze tippem van, de nem megyek bele gyanúsítgatásba, csak sértődés és letagadás lenne úgyis a vége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák