Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Syl #6334 üzenetére

    user.js, jelenleg 38 ESR alatt használom ("ősrégi" ;] ), viszont jön majd az új ESR, akkor megint frissíteni kell, mert lesznek új opciók, meg pucolódnak régiek stb.

    Cikket írni nem valószínű, hogy lesz időm, ráadásul már régebben csináltam ezt a fájlt, azóta többször frissítettem, utána kellene olvasnom nekem is újra mindenfélének. De a kommentek ott vannak, meg a linkekből is el lehet indulni, ha valaki valamire részletesebben kíváncsi.

    Egyébként noscript+uBlock+hosts fájl van még használatban, meg persze stylish (ezekkel), mert a weboldalakról is szeretem eltüntetni a sallangot.

    A blokkolás mondjuk privoxy-val is megoldható, de nem volt időm/erőm belemélyedni, hogy normálisan beállítsam, de olyan nagy szükségét még nem is érzem.

    -

    (#6335) ubyegon2: mondjuk a böngésző vagy jelszókezelés nem kizárólag linuxos téma, így hiába szakmai, nem biztos, hogy konkrétan a szakmai linux topikokat kellene teletémázni velük, hogy közben a linuxos kérdések elsikkadjanak közöttük.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák