Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Apollyon #3217 üzenetére

    Egyetértek, amúgy tökéletes disztró egyébként nincs, te is ingáztál már (és ahogy láttam ingázol is) közöttük.
    :R

    Naná, hogy ingázok, mert érdekel több disztró is! Most épp egy Gnobuntut használok, ez a gnómos verzió egész jó, pedig mindíg szídom az Ubunutut, de már ki lettünk okosítva, hogy a unity okozza ezt az ellenérzést! Most az Evolutionnal szemezek, úgy látom ezzel fel tudom rakni az Archot, ha lesz időm nyugodtan foglalkozni vele! A scriptes megoldások sajna dslnetkapcsolattal nem működnek! meg várom a Debian 8- at

    Winhez annyit említenék, hogy idióta oktatási kormányzatok bűne, hogy a kölkök nem tanulnak normális oprendszeren! Múltkor kollégám új gépet vett ált sulis lányának, megkért, hogy telepítsünk oprendszert. Linuxot javasoltam, de azt mondta, hogy csak Win 7 jó, mert azt tanulják az iskolában! :C

    (#3218) _Dumber_
    Kéne a tv- nek olvasnia amúgy az exfat- ot? Tegnap nézegettem a tv- m leírását és azt írta, hogy olvassa a fat32 és ntfs- t, de írni csak előbbire képes! Elég tv függő a fájlrendszer felismerés/használat ezek szerint. :Y

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák