Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #20749568 #22497 üzenetére

    Sejtettem, hogy előkerül valamelyik Linuxos gépépítő csapat majd, így is lett! ;]

    (#22498) Aweriot

    Ha ez megnyugtat, akkor igazából teljesen felesleges a desktop app.

    Meg hát! Eszerint csak a Mekisek meg a Winesek igénylik az értelmetlen appokat, még a végén Frawly kománk szelleme köszön vissza mindenhonnan. ;]

    Az Amazon féle ökosys meg tényleg facca, az AWS

    Épp nézegetem mobilon, milyen appokat rakjak fel, de nagy része itthon sajna nem OK, ettől függetlenül tetszik az egész. Kicsit korszerűbbnek tűnik más ökosystemektől. Úgy néz ki ezzel a Prime kipróbálós dologgal engem megfogtak, nem is fogom lemondani, ha letelik a free időszak. Nem beszélve arról, ha Germanyban küldözgetek mindig valami fiszfaszságot, akkor még olcsóbban is jövök ki, mintha szállítási díjakat pengetném. Ezért viszont havonta legalább egyszer küldenem kell* valamit, szóval okos ez az Amazon!

    (*persze nem kell, nehogy valaki félreértse, csak úgy benne van az emberben a dolog)

    AWS-re meg már évekkel ezelőtt pislogva csodálkoztam rá, épp valami adatközpontokkal kapcsolatos téma volt terítéken. Kicsit sem kispályás ez az egész cloudsystem.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung 980 M.2 PCIe 3.0 NVMe SSD 1TB 0TB írás, samsung store vásárlás

Új hozzászólás Aktív témák