Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Vladi #17460 üzenetére

    A hsz-ed másik felét csak most látom.

    Akkor mosolyogj rajtam nyugodtan. A probléma itt:
    - túlzott a tempó, mostmár rég az elővilág rovására megy az egész hajcihő.
    - tudni kellene, hogy van olyan, hogy elég. Van egy pont ahol már nem nagyon kell jobb.
    - felismerni a valós igényeit az embereknek.

    Ki az amúgy, aki megmondja melyik az a pont, mikor már elég? Ki ismeri fel a valós igényeinket? Hát ez az......

    okostelóról....

    - baromi sérülékeny. Múltkor gyorsan kellett egy szerszámot hegesztenem, sötét volt a hely, hát oda tettem mellé a telómat világítani. 5-10 centire fröcsögött tőle a cunder. :DD Namost erre nagyon kell a 300 ezres ájfón.,

    Nem bántásként, de ezt csak egy bölcsészről tudom elképzelni. :DDD Hegesztenie kell( :Y ) de nincs világítás és semmilyen arra alkalmas eszköz a telón kívül. Csoda, hogy élsz még, mert gondolom az őséleti körlümények preferálása miatt mindent próbálsz Te megcsinálni. :N

    Azért jó, hogy egy hordozható és zsebbe is elférő telefon egyéb plusz tudásának is hasznát tudod venni, de ez az amiről szó esett már. Lettél volna bajban, ha nincs mobilteló, sőt tekerős is csak az orvosnál meg a papnál van no meg a tanácsházán.

    Egy okosteló milyen előnnyel jár???

    Szerintem tudod ezeket, csak most még meg tudod oldani, hogy elekrülöd, mivel mindent megoldasz másképpen. Nyugtass meg, hogy például ha autózól idegen helyre, akkor kihajtogatható autóstérképet használsz. Mert ha nem, bukott az egész. :D

    Az akksinak nem is kell többet bírnia, ennek is millió oka van. Egyrészt sok funkció, látható képernyő miatt hatalmas fogyasztás van, másrészt ide ez az akku megfizethető, lenne más tech szinten lévő is, de minek. Max 2 évre tervezik ezeket a telókat, ez van.
    A lemerülése meg nem érdekel. Amíg egy női táskában 78db bizbasz elfér, majd 3-4 kiló, akkor férjen már el egy apró 10000 mAh powerbank is. Férfiember is csak megoldja valahogy. Én már őskövületkorú leszek lassan, de míg itthonról eljutok a belvárosi melóhelyre és onnan újra haza, 4-féle töltési lehetőségem van. Érted? 4, négy különbüző! Aki nekem óvodásnak számít, ne nyekeregjen ilyenek miatt. ;]

    Most képzeld el, hogy nyakig olajos vagyok, de elkezdem simongatni a képernyőt...

    Persze, mert nyakig olajosan felkapkodod a hagyományos telót. Aham. Minek tanultál bölcseletet, ha állandóan nyakig olajos vagy meg hegesztesz?
    Látod már Te is benne vagy az új marketingkorban, mert evidens, hogy ha csörög meló alatt a teló azt fel kell azonnal kapni! Mi a halál f/száért? Vagy csak én dolgoztam jórészt olyan helyen, ahol fegyelmezettség is ismert volt, mint fogalom?

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák