Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz bambano #1185 üzenetére

    Ne haragudj, de en ezt nem igy latom.
    Szerinem, semmiben nem kulonbozik egy ceg, vagy egy magan szemely.
    Amiert fizetunk, ahoz jar a support!
    Ami meg ingyen volt, az delivered as is...

    Amikor megvettem az elozo gepem, Win-zal, 24/7-es tamogatassal, mindig valaszoltak az ugyfelszolgalaton, es igen, segitettek. Nem mondom, hogy egyszeru menet volt, mert azert eltelt 25-30 perc is, mire szakemberhez kerultem, de megoldodott a problemam.
    Most Linuxozom, ingyen van, csak letoltottem, nem is segit rajtatok kivul a kutya se, ha gondom van. Amugy koszonet erte, neked is, meg a kapitanynak... Vladinak is! Bocs a tobbiektol, nekik is! (Szivesen meghivanalak benneteket egy sorre... vagy ilyesmi, mert tenyleg nagyon sokat segitettetek!)
    Mondjuk az is igaz, hogy vasaroltam egy Linuxos gepet is, szoval fizettem a Linuxert, de lo..szt sem segitett akkor, se a Novell, se a HP, se senki. (Mondjuk azota fekete proszto nekem az a disztro... de meg a de is...)

    Szoval... No offense! De ugy gondolom, amit ingyen kapunk, az olyan, amilyen, ott fizetjuk meg az arat, hogy ingyen teszteljuk az uj verziokat. (A tudosok meg javitgatjak is... gondolom.)

    (#1186) Vladi válasza bambano (#1176) üzenetére
    Igen, valahol el van rejtve aban az endjuzer egrimentben, de azt nem latja az egyszeru ember...

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák